VOLNÉ KURZY

Volné kurzy jsou postaveny tak, že je můžete kdykoliv objednat k samostudiu. Tyto kurzy zpravidla obsahují písemné materiály a video materiály, kde jsou k dispozici ON-LINE podpory lektorů. To znamená, že vybraný kurz studujete svým tempem z pohodlí domova a v případě potřeby se přihlásíte k on-line podpoře, kde Vám lektorka pomůže při dotazech nebo s pochopením látky.

Tyto kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé, kteří si chtějí v tématu vytvořit nějaký systém a řád. TYTO KURZY JSOU CENOVĚ DOSTUPNÉ VŠEM A OBSAHUJÍ ROZSÁHLÉ NAUKY. 

NABÍDKA VOLNÝCH KURZŮ 


Sestavte si prostřednictvím tohoto kurzu osobní numerologický kalendář na celý rok. Budete poté přesně vědět které energie se kolem vás pohybují. Budete vědět v jakých oblastech můžete být úspěšný nebo čemu se vyhnout. Kalendář je také vhodné vyhotovit pro své blízké jako vánoční dárek. 


Projdeme rozsáhlou naukou ve spojitosti s třetím okem. Naučíme se využívat jasnozřivost, jasnocítění, jasnovidění. Povíme si něco o změnách vědomí, proč je důležitá aktivace 3. oka a také to jaký vliv na náš život má. Naučíme se různá cvičení a také metody jak využít své instinkty naplno.


Kurz, který Vás detailně provede čakrovým systémem. Naučíte se pracovat s jednotlivými čakrami, vyhledávat v nich bloky a plně je harmonizovat. Povíme si jak nás tato centra ovlivňují a jaké mají spojitosti o orgány a nemocemi. 


Lidé kolem nás nejsou náhodou, ale mají silné významy a my se prostřednictvím tohoto kurzu naučíme vypočítat naše karmické shody. Naučíme se číst naše společné vazby a úkoly, které máme společně plnit.


Duchovní průvodci jsou všude kolem nás. Jen čekají až je zavoláme. Jsou to andělé, nanebevzetí mistři nebo i naši předkové. Jsou tu proto, aby nám pomohli ve všech oblastech života. Naučíme se s nimi komunikovat a pochopíme kdo skutečně jsou.


Unikátně sestavený kurz, který Vás krůček po krůčku provede technikami a možnostmi léčení, které máme všichni k dispozici, jen je neumíme plně využít ve svůj prospěch. Povíme si jak nemoc vzniká a jak ji můžeme vyhledat dříve než se plně rozvine. Naučíme se vlivu barev při léčení a projdeme mnoho dalších témat v této souvislosti. 


Naučíme se vědomě pracovat s rovinou emocí, která je nesmírně důležitá pro vše v našich životech. Vysvětlíme si co jsou naše emoce, a co jsou emoce převzaté. Jak se chránit před emočními útoky a emoce transformovat.


Kdo jsou to přivtělené duše a jak s nimi pracovat? To se naučíme v tomto kurzu. 


Absolvováním tohoto kurzu, budete schopni provádět rozbory pro sebe a své blízké nebo známé, určovat životní úkol dané inkarnace a její úspěšnost. Budete schopni vypočítat karmické shody u všech osob u kterých znáte data narození. 


Častokrát na sebe nevědomě nabalujeme energie jiných lidí ve formě emocí. Tento problém je nejen potíží empatů, ale týká s nás všech. Proto je potřeba se naučit i tyto energie rozeznat a nastavit si pravidla u přejímání emocí.


Častokrát na sebe nevědomě nabalujeme energie jiných lidí ve formě emocí. Tento problém je nejen potíží empatů, ale týká s nás všech. Proto je potřeba se naučit i tyto energie rozeznat a nastavit si pravidla u přejímání emocí.


V tomto kurzu, který má celkem 3 základní sekce, se naučíte plně ovládat své kyvadlo a pracovat s tímto nástrojem nejen v životních otázkách, ale také se naučíte čistit čakrový systém, čistit aurická těla, zvyšovat životní energii, odvádět přivtělené entity a mnoho dalšího.