TOUŽÍTE SE NAUČIT VYKLÁDAT TAROTOVÉ KARTY?

OPAKOVANĚ SE SNAŽÍTE DO TAROTU PONOŘIT, ALE NEJDE VÁM TO?

!!! PŘIDEJTE SE K NÁM !!!

Naučíme Vás proniknout do tajů magického tarotu a využívat jeho sílu v každodenním životě.

ÚVOD DO KURZU

Tarotové karty mohou otevřít oči i ducha určitým událostem nebo lidem, kteří mohou ovlivnit náš život. To, co se nám jeví jako problém, často pramení v nás samotných a my se bráníme něco takového postřehnout nebo rozpoznat. Karty nám mohou pomoci tyto záležitosti přivést z podvědomí do našeho vědomí, kde je můžeme racionálně zpracovat a vyřešit.

Tím, že nás tarotové karty vedou k zamyšlení, nám také pomáhají udělat si v sobě jasno. Vedou k rozšířenějšímu způsobu vnímání sebe i druhých a učí nás vidět situace a problémy v novém světle. Přirozeně je s tím často spojena vyhlídka do budoucnosti, která v sobě může obsahovat i naději. Nové pohledy vedou k novému způsobu analyzování otázek a problémů a tím i k jejich vyřešení.

PRACUJEME S KARTAMI ZÁKLADNÍHO TAROTU

Rider Waite Tarot

Měj přehled o tom, co Tě každý den čeká a jaká velká témata jsou ve Tvé blízkosti! Tarot je tichým přítelem pro každý den a moudrým rádcem všech situací. 


Smysl věštby spočívá v  poznání sebe sama - a nikoliv v předpovídání bezvýznamných událostí všedního dne. Co činí Tarot tak cenným, je hluboké pochopení našeho životního úkolu a podstaty naší osobnosti, k níž nás orákulum vždy chce a může zavést.

Karty mluví prostřednictvím obrazů a obrazy jsou řečí duše. Jinými slovy: řeč vědomí se skládá ze slov, ale naše duše (tj. řeč nevědomí) se vyjadřuje pomocí obrazů, jak je nám známo z našich snů. Pokud tedy chceme interpretovat Tarot, musíme se naučit řeči nevědomí, abychom pochopili, co nám chce sdělit!

S pomocí Tarotu si můžeme ujasnit všechny otázky, které se nám zdají důležité. V otázce tedy vycházejte z toho, co Vám leží na srdci a co pro Vás má zásadní význam.

O původu tarotových karet existují mnohé teorie a hypotézy. Jedni se domnívají, že prvopočátek leží v tajných magických praktikách kněží Starého Egypta, Babylónie a Tibetu. Jiní se domnívají, že je znaly již kočující cikánské kmeny a dále též mají mít svůj původ v bájné Atlantidě.

Pravdou však je, že tarotové listy jsou přímým poselstvím Boha lidstvu, neboť jsou v nich zakódovány všechny atributy vývoje lidstva.

Tarotové karty mohou otevřít oči i ducha určitým událostem. Představují pomoc při orientaci nebo rozhodování. Tarotové karty nás vedou k zamyšlení a pomáhají nám si udělat jasno. Vedou k rozšířenému způsobu vnímání sebe i druhých a učí nás vidět situace a problémy v jiném světle.

I. CYKLUS TAROT

= VELKÁ ARKÁNA =

1. CYKLUS - 30 lekcí

Seznámíme se s kartami VELKÝCH ARKÁN. Významy karet a jejich symboliku, astrologická přiřazení, význam obrácených karet. Budeme se na karty vědomě napojovat v praktickém životě i ve snu, meditovat s nimi a přiřazovat je do běžného života, kde se Tarot stane naší součástí. To vše ve 30-ti lekcích, které jsou připraveny k okamžitému studiu. Dále se naučíme:

 • Něco o historii Tarotu a jeho rozdělení
 • Nabíjení karet, rituály a hlavní zásady
 • Správně klást otázky a orientovat se v nich
 • Růstové symboly, výpočet kvintesence
 • Tarot a meditace
 • Jednotlivé významy karet VELKÝCH ARKÁN

V závěru prvního cyklu budete schopni pracovat s výkladem Velkých arkán. Dotazovat se různých otázek v životě a zvládnete výklady:

 • Karta dne
 • Výklad ze tří karet
 • Základní kříž
 • Jednoduchý kříž
 • Jednoduchý kříž s výpočtem Kvintesence

Po ukončení 1 cyklu budete schopni vykládat ze všech karet VELKÉ ARKÁNY. 

Kurz není časově náročný a je vhodný pro začátečníky i pokročilejší studenty. Studovat můžete kdykoliv během dne ve zvoleném čase, kde máte k dispozici všechny materiály k učivu ihned dostupné v našich on-line učebnách.


II. CYKLUS TAROT

= MALÁ ARKÁNA =

2. CYKLUS - 42 lekcí

K prvnímu cyklu kurzu ŠKOLA TAROTU volně navazuje druhý stupeň, kde se naučíme pracovat s MALOU ARKÁNOU. Budete tak schopni pracovat s ARKÁNAMI a dokážete k VELKÉ ARKÁNĚ přiřadit i MALOU ARKÁNU, která dokresluje podrobné situace ve vztahu k VELKÝM KARÁM. 

 • Pokračujeme v karetní koncentraci
 • Učíme se karty Malých Arkán
 • Probíráme barvy a symboliku
 • Prakticky procvičujeme různé výklady
 • Vykládáme MALOU i VELKOU ARKÁNU

Po ukončení 2. cyklu budete schopni vykládat ze všech karet MALÉ ARKÁNY.

Kurz není časově náročný a je vhodný pro začátečníky i pokročilejší studenty. Studovat můžete kdykoliv během dne ve zvoleném čase, kde máte k dispozici všechny materiály k učivu ihned dostupné v našich on-line učebnách.


III. CYKLUS TAROT

= DVORNÍ KARTY =

3. CYKLUS - 20 lekcí

V závěrečném cyklu ŠKOLA TAROTU projdeme naukou DVORNÍCH KARET. Kurz navazuje na II. cyklus TAROTU, kde je součástí celku. Podíváme se na karmické, astrologické nebo zdravotní výklady:

 • Pokračujeme v karetní koncentraci
 • Učíme se jednotlivé DVORNÍ KARTY
 • Probíráme symboliku
 • Určujeme osoby ve výkladech 
 • Učíme se kompletní výklady


 Po ukončení 3. cyklu budete plně ovládat všechny TAROTOVÉ KARTY a jejich výklady.

Kurz není časově náročný a je vhodný pro začátečníky i pokročilejší studenty. Studovat můžete kdykoliv během dne ve zvoleném čase, kde máte k dispozici všechny materiály k učivu ihned dostupné v našich on-line učebnách.


JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá dálkovou formou, můžete jej tedy absolvovat z pohodlí svého domova v čase, který si zvolíte. Po přijetí platby Vám zpřístupníme dálkovou učebnu, kde najdete všechny materiály. Přístup ke kurzu není časově limitován, máte tak přístup k materiálům neomezeně. Všechny materiály si můžete stáhnout do svého zařízení - PC, mobilu nebo se učit přímo z učebny.

Kurz obsahuje materiály PDF.

CENA KURZU: 1.000 KČ/ CYKLUS

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková 

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@seznam.cz