KARMICKÁ ASTROLOGIE


KARMICKÝ HOROSKOP = TVOJE CESTA

Ptáte se PROČ? Proč zrovna Já? V životě každého z nás se děje nespočet událostí, které postupně utvářejí naší osobnost. Tyto události jsou klíče k minulosti a vazby dřívějšího vývoje duše. Některé situace se nám v životě opakují, někde se nám daří a jinde zase ne. Žijeme, protože prožíváme další etapu vývoje duše. Pojďme společně pochopit náš současný život a poznat ten minulý, který se prolíná do dějů každému z nás!

ÚVOD DO KURZU

Vydejte se naproti svému vlastnímu Já skrze postavení planet, domů a aspektů, které utvářejí to, kým jste. Najděte své kořeny a poznejte vnitřní vazby, které utvářejí Váš život.

Pomocí nativního horoskopu se podíváme detailněji na podstatu Vaší jedinečné duše. Zjistíte k jakým nemocem máte sklony, jaká povolání jsou v souznění s Vaším Já. Zjistíme prostřednictvím astrologického zeměpisu, odkud Vaše duše z minulých inkarnací přichází. Odhalíme jaká jsou přání Vaší duše, jaká je její vyspělost. 

Uzavřená znamení v zodiaku nám ukáží, v jakých oblastech se nemůžeme plně projevit, protože si v sobě neseme nějaká omezení z minulosti. Znamená to, že dané oblasti jsou z nějakého důvodu blokovány, což se může projevit jako prožitá zklamání v současném životě.

Jedním z hlavních ukazatelů karmy jsou lunární uzly, kde je třeba těmto oblastem věnovat zvýšenou pozornost. Tato pozornost by měla být věnována lidem, narozeným v daných osách uzlů, protože tito lidé přicházejí do našich životů a způsobují nám značně těžké životní zkoušky, zasahují do našich  osudů, kde se tyto problémy týkají našich karmických úkolů. Zjistíme tedy, jaká znamení zvěrokruhu jsou pro nás osudová a proč.

Retrográdní planety jsou brzdícím prvkem a naznačují věci, které mají původ v minulém životě. Retrogradita je návrat do minulosti. Proto tyto aspekty prozkoumáme velmi pečlivě a zjistíme překvapivé informace, které se prolínají napříč časem. 

Černá Luna nás konfrontuje s bolestí a chce, abychom tuto bolest přijali. Vede nás k sebepoznání a podněcuje náš vnitřní růst. Místo, kde se naše Černá Luna nachází, je místem našeho dřívějšího selhání. Místo karmického dluhu, proto pečlivě rozebereme tato témata.

Chiron nám ukáže, jak můžeme svá karmická utrpení posunout směrem i integraci, což je klíčem k budoucnosti.

Protipólem Černé Luny je Bílá Luna, míra dobra. Cesta světelného vývoje. Nachází se v ní neviditelná duchovní podpora, která nám přináší ohromnou podporu v životě. 

Karmický horoskop je cesta, která nám ukazuje vše skryté. Mnoho skrytých věcí prožíváme, ale neuvědomujeme si je, a proto je můžeme vnímat jako omezení. 

Karmický horoskop nám ukáže kým doopravdy jsme. Co utváří naší současnost. Když si vše pospojujeme, získáme životní mapu, která nás v životě posune nejen k pochopení všeho, co se nám v děje, ale především k dalšímu rozvoji duše.

CO MI KURZ PŘINESE

V kurzu si vysvětlíme principy karmických horoskopů. Z nativního horoskopu získáme potřebné informace, pomocí kterých, si sestavíme vlastní příběh. Nemusíte znát základy astrologie, vše si jednoduše vysvětlíme a popíšeme. Ke všem planetám, domům i znamením získáte podrobné popisky. Můžete tedy začít rovnou sestavovat vlastní minulost v 8mi lekcích, které spolu projdeme. 

V kurzu každý pracuje s vlastními zodiaky, které od nás obdržíte. Budeme tedy sestavovat krok po krůčku vlastní karmický horoskop. Popisky jednotlivých vlivů a výkladů získáte ke všem aspektům a planetám, můžete tedy později sestavovat karmické horoskopy pro své známé nebo klienty.

Řekneme si, kde zodiak vypočítat a poradíme program, ve kterém si můžete data k výkladům uložit.


JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá dálkovou formou, můžete jej tedy absolvovat z pohodlí svého domova v čase, který si zvolíte. Po přijetí platby Vám zpřístupníme dálkovou učebnu, kde najdete všechny materiály. Přístup ke kurzu není časově limitován, máte tak přístup k materiálům neomezeně. Všechny materiály si můžete stáhnout do svého zařízení - PC, mobil nebo se učit přímo z učebny.


CENA KURZU: 2.500 KČ

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková 

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@seznam.cz