WELLNESS VÍKENDOVÝ POBYT VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH

17.5. - 19.5.2024 TŘEBESTOVICE


Pojeďte si s námi odpočinout od běžných starostí mezi partu skvělých lidí stejného naladění. WELLNESS pobyt v krásném prostředí bez běžných starostí, s tématikou osobního rozvoje a poznání nových tváří. 

POPIS UBYTOVÁNÍ

Objekt nabízí 6 ložnic po 4,4,4,2,2,4 postelích. Ke každému pokoji je vlastní sociální zařízení s koupelnou. Neomezeně zde můžete využívat WELLNESS program - venkovní bazén 7,3 x 3,6, zahradní solární sprcha, finská sauna, vířivka 40 stupňů se slanou vodou, ochlazovací sud, lehátka.  V celém areálu je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení. Venkovní posezení s grilem a také soukromá hospůdka s vnitřním posezením. V hospůdce se nachází kuchyňka, kde si můžeme libovolně připravit pokrmy nebo nápoje ( lednice, indukční vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, vybavení na vaření a grilování ). Dále zahradní kuchyňka.

Ubytování a rozvrh pokojů upřesníme na místě. Je zde možnost ubytovat pár v samostatném pokoji, ale záleží na počtu osob. Počítejte prosto s možností sdílení 4 lůžek.PROGRAM

Pobyt je koncipován jako relaxační. Program, který je připraven není závazný. Každý si může během sobotního odpoledne naplánovat vlastní výlet nebo odpočinek. My se vydáme na krátkou procházku. WELLNESS program je možné využívat během celého pobytu. Rádi si popovídáme o tématech osobního rozvoje, vyprávění, ale i poradenství nebo témata z kurzů školy. Dotknout se můžeme i výkladu karet a možností jak zjistit KDO JSEM A PROČ TU JSEM. Společné posezení objekt nabízí jako venkovní i vnitřní v hospůdce. 

PÁTEK 17.5.2023

Příjezd mezi 17 - 19 hodinou. Ubytování. Seznámení se s organizací a účastníky. Večerní posezení, gril, WELLNESS.

SOBOTA 18.5.2023

Snídaně 8:00 - 9:30 hodin. WELLNESS, posezení, společné meditace. V čase oběda se přesuneme do okolní restaurace nebo poobědváme v objektu. Odpoledne je v plánu výlet po okolí ( možnost vlastních kol ). WELLNESS, společné meditace, večerní posezení, gril.

NEDĚLE 19.5.2023

Snídaně 8:00 - 9:30 hodin. Odjezd nejpozději v 11:00 hodin. 

FOTOGALERIE UBYTOVÁNÍ

DOPORUČUJEME

Batůžek pro možnost výletu. Karimatku nebo deku k meditaci. Vlastní ručníky, osobní potřeby.


STRAVOVÁNÍ

PÁTEK 17.5.2024
Večeře: zajišťuje si každý sám. Dovézt si můžete vlastní potraviny.Možnost venkovního grilu.

SOBOTA 18.5.2024

Snídaně: zajišťuje Škola Vzestupu ve formě cateringu v místní hospůdce.

Oběd: zajišťuje si každý sám v okolích restauracích nebo přípravou v kuchyňce.

Večeře: zajišťuje si každý sám - v plánu je společné zahradní grilování.

NEDĚLE 19.5.2023

Snídaně: zajišťuje Škola Vzestupu ve formě cateringu v místní hospůdce.

Pitný režim: si po celou dobu pobytu zajišťuje každý sám.

POZNÁMKA KE STRAVOVÁNÍ: opět možnost dovézt společné občerstvení pro celou skupinu k posezení, které je možné připravit na místě ( ovoce, sýry, uzenina, moučník apod. ). Možnost dovézt víno nebo šampaňské k večernímu posezení. 


CENA A REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Cena víkendového pobytu včetně WELLNESS, 2x snídaně je 3.990 Kč/ osoba.

Pokud chcete rezervovat pobyt pro více lidí, odešlete prosím rezervační formulář pro každého účastníka zvlášť a do poznámky napište, že jedete společně.

Po odeslání rezervačního formuláře obdržíte podklady k úhradě zálohy ve výši 2.000 Kč/osoba. Rezervace se stává platnou po přijetí platby na účet školy. Doplatek je splatný 14 dní před odjezdem. Storno možné 30 dní před termínem ubytování. 

VŠECHNY DOTAZY ZASÍLEJTE NA: skolavzestupu@seznam.cz 

AKTUÁLNĚ VOLNÝCH 13 MÍST/ KAPACITA 20 OSOB


TĚŠÍM SE NA VÁS!   BOŽENKA