BLOG ŠKOLA VZESTUPU

ČLÁNKY PRO KAŽDÝ DEN

Vítejte ve světě příběhů a naučných článků ze světa spirituality!


Karma je dávná víra v to, že vše, co děláme, je ,příčinou" všech ,,následků", které pocítíme později. Víra v karmu je způsob nahlížení na univerzální zákon příčiny a následku, ale není jediným způsobem. Příčina a následek je nezměřitelný zákon, který ale neříká, že bychom měli být ,trestáni." Nebo "omezováni" za naše dřívější prožitky. Naopak zákon...

Každé písmeno nese nějakou energii/vibraci. My se dnes podíváme na význam jednotlivých písmen, dle andělské abecedy. Z písmen si můžete složit celé své jméno a zjistit jaké vibrace v sobě ukrývá.

ARCHANDĚLÉ

20.11.2021

Kdo jsou to ARCHANDĚLÉ? Jakou plní funkci a v čem nám mohou pomoci?

O EXISTENCI DUCHOVNÍCH ZÁKONŮ SE DOVÍDÁME TÍM, ŽE SE DÍVÁME, JAK FUNGUJE SVĚT KOLEM NÁS.

Pokud uvidíte čísla zdvojená, tak to zdvojuje (zesiluje) jejich vliv i energii. A když uvidíte trojité číslo, pak jeho důsledek bude trojnásobný. Význam je tentýž, pouze na vyšší vibraci. (Např. číslo 333 vás vyzývá k práci s kristovským vědomím, ale na vyšší úrovni).

Každý člověk je tvořen fyzickým tělem a šesti jemnohmotnými, které většina lidí nevnímá, protože nejsou dostupná našim smyslovým orgánům. Nenacházejí se na povrchu lidského těla, ale okolo něj. Je to takový obal a těch obalů je teda několik. Pojďme si některé přiblížit.

Čakry jsou energetická centra, která slouží k propojování veškeré energie, která vchází do těla a následně odchází. Dělíme je na 7 hlavních a asi 40 vedlejších, ale celkově se jich dá dopočítat kolem 88 ooo. Od roku 2012 se bavíme o 12ti základních čakrách, ale nyní zůstaneme u 7 hlavních, které všichni jistě známe. Obvykle průměr čaker je 10 -...

Pojďme se podívat, čím se řídili naši předkové ve vzdálené a ne tak vzdálené minulosti při výběru sexuálního partnera, a proč si dívky do svatby tak starostlivě hlídaly panenství.