PŘEDSTAVENÍ ARCHANDĚLŮ

23.08.2023

Kdo jsou to ARCHANDĚLÉ? Jakou plní funkci a v čem nám mohou pomoci?

Jejich paprsky lásky jsou s námi pořád. Stačí se na jejich energii naladit a dovolit si ji cítit. 

Archanděl Ariel

Archanděl zhmotňování nejvyšší vůle. Jeho aura je světle růžová a jeho jméno znamená "Lev Boží" proto mezi jeho vlastnosti patří odvaha, bojovnost, schopnost soustředění a elegantní pohyby.Pomáhá nám pokud potřebujeme posílit svoji finanční prosperitu nebo materiální potřeby. Miluje všechny živé bytosti a ochotně jim pomáhá. Jedná se zejména o ptactvo a ryby nebo další živočichy vodní říše. Vládne duchům a andělům přírody. Pokud s námi naváže kontakt a požádá nás o pomoc při ochraně a očistě přírody a planety, může nás odměnit v podobě zvýšené magické moci. Je ochráncem a patronem přírody a ekologie.

Archanděl Azrael

Je jedním z nejlaskavějších a nejmilostivějších archandělů. Jeho jméno znamená "Boží milost" a jeho aura je v barvě krémově žluté.Ochotně pomáhá všem, kteří potřebují útěchu ve své bolesti. Pomáhá léčit srdce zatížené žalem a je velice nápomocný při vyrovnávání se s minulostí. jeho označení " anděl smrti " může někdy působit děsivě, ale ve skutečnosti pomáhá umírajícím lidem při přechodu " domů ". Dokáže utišit a zklidnit umírajícího stejně tak pozůstalé na rovině materiální, duševní i citové. Chová velký respekt ke všem truchlícím!

Archanděl Chamuel

Mocný vůdce v hierarchii andělů. Jeho jméno znamená "Oči Boha" a jeho aura září světle zelenou barvou.Trpělivě chrání náš osobní svět a pomáhá nám nalézt důležité součásti našeho života jako jsou milostné vztahy, přátele, spřízněné duše, ale i ztracené věci a smysl života. Odráží každého, kdo se pokouší zmocnit světa negativním způsobem. Udržuje světový mír, pomáhá vyhledávat duševní partnery, pomáhá ve vztazích a jejich vytváření. Koordinuje nás v životní dráze. Je velice laskavý, láskyplný a příjemný.

Archanděl Gabriel

Jméno archanděla Gabriela znamená "Bůh je má síla" Jeho aura je spojována s hnědočervenou barvou. Je patronem kreativních lidí.Ve své moci vede rodiče k početí. Dodává sílu budoucím rodičům a poskytuje dítěti ty nejlepší podmínky. Také zastává druhou roli ve které laskavě pomáhá každému, kdo je na životní cestě v oblasti umění a kreativity. Pomáhá nám projevovat talent, inspiruje a motivuje umělce. Je mocný a silný archanděl a každý kdo s ním spolupracuje zjistí, že je nucen i činnosti, která vede k úspěchům.

Archanděl Haniel

Jeho moudrost pochází z předlouhých věků pracovních zkušeností s lidmi. jeho jméno znamená "Boží milosrdenství" a jeho aura je ve stříbřitě modrých odstínech.Pomáhá udržovat duševní rovnováhu. Pomáhá nám těšit se ze života, dodává krásu a soulad přátel. Je patronem v hledán přírodních léčiv. Pomáhá nám rozvíjet duchovní dary a intuici. Dokáže pomoci se ženskými potížemi.

Archanděl Jeremiel

Další archanděl, který nám pomáhá při rozvíjení duchovních darů. Jeho jméno znamená "Boží soucit" a jeho aura je v barvě tmavě fialové.Pomáhá nám s jasnovideckými sny a prorockými vizemi. Také pomáhá duším, které přešli po smrti do jiného světa, aby dobře zhodnotit jejich život. Také mám pomáhá při zhodnocování svého života, abychom mohli provést pozitivní změny. Pomáhá nám vidět sled našich událostí, abychom se mohli poučit. Obecně pomáhá vyhodnocovat život a provádět životní změny. Rád pomůže také s psychickými sny a jejich výkladem.

Archanděl Jofiel

Jeho jméno znamená "Boží krása". Oplývá fuchsiově růžovou barvou a je též nazýván "andělem feng-shui"Jako anděl krásy nám pomáhá abychom měli krásné a čisté myšlenky. Abychom viděli krásu vedle sebe a dokázali ji vtáhnout do našich životů. Pomáhá při zkrášlování domova a přináší krásu do vztahů. Také pomáhá v projektech umělcům a tvůrcům. Zpomaluje hektické tempo a vnáší domácí pohodu. Je archandělem pozitivních myšlenek a rád nám pomůže uklidit zkrášlit náš vnitřní domov.

Archanděl Metatron

Význam jména Metatron není jasný, ale mu často přisuzováno " Boží posel". Je nejmladším archandělem a k jeho jménu se přisuzuje, že byl kdysi pozemským člověkem. Jeho barvy jsou fialová a zelená.Je energetický a neúnavně pracuje na pomoci lidem. Je jakýsi prostředník mezi Nebem a Zemí protože má zkušenosti jak člověk tak jako anděl. Je patronem malých dětí, zejména těm, kteří jsou nadáni duchovními schopnostmi. Obecně projevuje velký zájem právě o děti a pomáhá jim překonávat jejich strasti nebo také s poruchami učení a soustředění. Dětem také pomáhá při přechodu z tohoto světa.

Archanděl Michael

Archanděl je vůdcem archandělů. Jeho jméno znamená "ten, kdo je jako Bůh" Jeho aura září krásnou královskou modří.Je tu pro všechny, kdo se cítí v nebezpečí. Pomáhá nám ztišit naše strachy a chrání nás. Svým mečem dokáže přerušit nechtěná pouta k jiným lidem nebo k naší minulosti. Dodává nám odvahu a sílu, bojuje aktivně proti zlu a destrukci. Svoji přítomností čistí prostor a projasňuje temná místa, ale také nás samotné. Navádí nás na správnou cestu a k nalezení smyslu života.

Archanděl Raguel

Jeho jméno znamená "Boží přítel" Je přátelský a chová se jako baterie ( nabije každého kdo to potřebuje) . Jeho krásná aura září ve světle modrém odstínu.Je nám naším velkým přítelem, pomáhá s řešením hádek a sporů, při harmonii v rodině nebo skupině lidí. Chrání ty, se kterými je zacházeno nespravedlivě, dodává sil smolařům. Pokud jej zavoláme, okamžitě přichází a je připraven nám pomoci s naším problémem.

Archanděl Rafael

Jeho krásné jméno znamená " Bůh léčí" Je archandělem fyzického léčení a jeho aura vyniká ve smaragdově zeleném odstínu.Je mocný léčitel jak lidí tak zvířat. Rafael půjde kamkoliv, kam je zavolán a jeho přítomnost bude působit léčivě na vše co je nemocné. Je velice nápomocný při duchovní léčbě nebo pomáhá léčitelům v jejich praxi. Rovněž je znám jako dohazovač - pomáhá nalézt správného partnera. Je také patronem všech cestovatelů a dobrodruhů. Ochotně spolupracuje s archandělem Michaelem při vymítání zlých duchů a odvádění podřadných energií.

Archanděl Raziel

Magický anděl jehož jméno znamená " Boží tajemství" jeho aura je spojena s barvami duhy.Raziel nám pomáhá pochopit esoterické materiály, s jasnovideckou schopností, s božskou magií apod. Také nám pomáhá otevřít vyšší úrovně psychických schopností, poznávat a cítit Boží vedení. Uzdravuje z minulých životů nebo nám pomáhá pochopit naše noční sny.

Archanděl Sandalfon

Jeho vznešené jméno znamená " Bratři společně" a je obklopen v tyrkysové barvě. Jeho hlavní úlohou je přinášet modlitby lidí k Bohu, aby na ně dostali odpověď. Jeho zprávy k nám přicházejí v podobě tichého šepotu. V jeho poselství, lze také žádat určení pohlaví nenarozeného dítěte. Dále je spojován jako vynikající průvodce pro hudebníky.

Archanděl Uriel

Známý pomocník emočního léčení. jeho jméno znamená "Bůh je světlo" a jeho aura je v barvě třpytivě zlaté nebo sytě žluté.Je pokládán za nejmoudřejšího anděla. Léčí staré bolesti se kterými se neumíme vypořádat. Pomůže nám s alchymií, s božskou magií, s duchovním pochopení, s řešením problémů, ale také s klimatickými změnami nebo počasím. Dokáže nám zprostředkovat dobrý nápad, který hledáme. Dokáže nás nasměrovat na správnou cestu v životě tak, že pochopíme co máme udělat. Společně s Gabrielem tvoří doprovod k duchovnímu učení.

Archanděl Zadkiel

Jeho jméno znamená "Boží spravedlnost" a jeho barva je indigově modrá.Pomáhá nám abychom byli milosrdní k sobě i ostatním a dokázali odpouštět. Rád pracuje vedle Michaela na nahrazení negativních energií vírou a soucitem. Pomáhá nám vidět Božské světlo v našem nitru a nitru ostatních. Pomůže s odpuštěním sobě samým , se soucitem, s léčbou a léčbou emocionální. Rovněž nám rád a ochotně pomáhá při posílení funkcích paměti.