POVOLEJ SI SEDM PAPRSKŮ LÁSKY DO SVÉHO ŽIVOTA

Toto zasvěcení slouží k tomu, abychom se mohli snáze spojit s archandělskými energiemi a využívat tak naplno jejich léčebnou sílu a to nejen v oblasti léčení, čištění čaker ale i k dalšímu rozmanitému použití.

Tento systém je rozdělen do 7 zasvěcení jak už tomu napovídá název paprsků. Je možné systém absolvovat celý, tedy všech sedm paprsků nebo je možné vybrat pouze některé či jednotlivý systém. 

Paprsek archanděla Uriela

Tento rubínový paprsek soucitu archanděla Uriela vnáší božské vibrace do hmoty a blahodárně působí na srdeční čakru. Podporuje duchovní život, lásku, hledání pravdy apod.

Praktické využití této energie se používá: když cítíte slabost a jste bez energie, k posílení důvěry, radosti ze života, při tvořivosti, k dosažení úspěchu v práci nebo obchodu, k nalezení odvahy a uskutečňování vizí. Výborně pozvedá spirituální vědomí a posiluje léčitelské schopnosti.

Paprsek archanděla Chamuela

Nádherný růžový paprsek archanděla Chamuela přináší uklidňující energii, která proniká do každé buňky. Hlavním smyslem tohoto paprsku je láska, soucit, vděčnost a ctnost.

Praktické využití této energie: když se utápíte v emocích a depresích, když se cítíte nemilováni nebo osamělí, když řešíte oblasti vztahové nebo napětí v zaměstnání.

Paprsek archanděla Zadkiela

Tento majestátní fialový paprsek čistí především 7. čakru. Jeho energie je očistná a uklidňující. Spolu s paprsek do nás vstupuje láska, která hraje důležitou roli při transformaci z nižšího vědomí do vědomí vyššího. Uvolňuje nás proto od pozemských starostí, abychom se mohli osvobodit.

Praktické využití tohoto paprsku: duchovní růst a transformace, očista karmy, opětovné uvedení svého života do souladu s životním plánem, při pocitech méněcennosti, když nechceme vidět blokující zkušenosti, když máme zatmění.

Paprsek archanděla Rafaela

Tento smaragdový paprsek je velmi silná energie, která aktivuje třetí oko. jeho hlavní náplní je léčení a uzdravování, láska, pokora a čistota srdce.

Praktické využití tohoto paprsku: k léčení a uzdravování a to jak fyzických tak duševních nemocí, k regeneraci a omlazení. odstraňuje omezující názory a myšlenkové formy.

Paprsek archanděla Gabriela

Tento paprsek se mísí se všemi barvami a vytváří barvu zářivě bílou, která neuvěřitelně pozvedá božství ve všech bytostech. Rozpouští blokády a bolesti srdeční čakry.

Praktické využití paprsku: pro navázání kontaktu s vnitřní moudrostí, přístup k jiným rovinám vědomí, čistí a posiluje všechny čakry. Pomáhá při stagnacích, uzdravení vnitřního dítěte, pochopení snů, vizí a vnitřních obrazů, silně posiluje intuici.

Paprsek archanděla Jofiela

Tento zlatožlutý paprsek je paprskem Osvícení. Přináší Boží Světlo a usnadňuje přístup k jiným rovinám vědomí, čistí a posiluje všechny čakry. Umožňuje vedení po naší duchovní cestě.

Praktické využití paprsku: když v něčem nemáme jasno, když jsme zmateni, když se chceme učit nebo máme s učením potíže, když nedokážeme rozlišit pravdu od nevědomí, posiluje náš kontakt s intuicí a vnitřním hlasem, pomáhá s pochopením.

Paprsek archanděla Michaela

Safírově modrý paprsek archanděla Michaela čistí a léčí naše čakry. Ztělesňuje lásku, pravdu, pokoru, trpělivost a dokonalost bytí. Jeho hlavním významem je ochrana prostřednictvím Vyššího Světla. Vede nás cestou mírnosti a trpělivosti.

Praktické využití Michaelova paprsku: ke stabilizaci aury, ve všech situacích kde potřebujeme ochranu, když se cítíme v ohrožení, při vyčerpanosti, při nočních můrách, pri potřebě se osvobodit od cizí energie, k očištění, k očistě místa, k terapeutické práci, k osvobození od karmických pout a omezení.


Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace při jednotlivých paprscích se provádí jedno zasvěcení. Celkové zasvěcení se provádí v 7 dnech s pauzou 1 - 2 dny. Pokud si vyberete pouze některé paprsky je postup stejný.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                  Boženka Papáčková

💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Toto zasvěcení slouží k tomu, abychom se mohli snáze spojit s archandělskými energiemi a využívat tak naplno jejich léčebnou sílu a to nejen v oblasti léčení, čištění čaker ale i k dalšímu rozmanitému použití.

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Zasvěcen do jednotlivých paprsků může být kdokoliv. Zájemce o celý systém - tedy Mistrovskou úroveň je možné absolvovat pouze v případě, že máte již jiné Mistrovské uplatnění ( Usuio Reiki apod. ) - potom získáváte Mistrovský titul a certifikát. Certifikát je vydán pouze u Mistrovského zakončení. 

CENA ZASVĚCENÍ: 700 Kč / 34 €