PARTNERSKÁ NUMEROLOGIE

Jestliže zkombinujeme dvě vlny zvuku nebo dvě vlny světla, vytvoří společně další vlnu - složenou. Totéž platí na energie lidí. Když dva lidé spolu žijí pohromadě nebo pracují jako celek, kombinují dvě energie, aby vznikla energie nová, složená. 

Je velmi zajímavé si zjistit po jaké cestě partneři společně kráčí, jak se mísí jejich energie a zda jsou k sobě kompatibilní. Tyto projekty můžeme prostřednictvím partnerské numerologie posuzovat nejen s partnery, ale také se spolupracovníky, rodinou apod.

Partnerskou numerologií lze zkoumat veškeré partnerské vztahy a tím nahlédnout pod pokličku fungování vztahů.

TADY SE NUMEROLOGII SKUTEČNĚ NAUČÍŠ!

= NAVÍC ZA BEZKONKUREČNÍ CENU V RÁMCI ROZSAHU A CELISTVOSTI UČIVA = DÁLKOVÝ KURZ Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA - NEOMEZENÁ PODPORA LEKTORA =

DO ČEHO ABSOLVOVÁNÍM KURZU PRONIKNETE

 • do kompletní mapy energií dvou lidí...
 • do vztahových shod...
 • do partnerských témat...
 • do kritických úseků v životě partnerů...
 • k pochopení, jaké cesty se Vám nabízejí

.... v průběhu kurzu zažijete AHA efekt, kde si uvědomíte, že Vaše životní čísla jsou obrovskou moudrostí a s neuvěřitelnou přesností přináší poznání sama sebe.

!!! Partnerské rozbory budete schopni vyhotovovat i pro svoji rodinu a známé !!!

NA CO SE MŮŽETE V KURZU TĚŠIT

 • naučíte se vnímat čísla jako součást celku
 • sestavíte si v průběhu kurzu svůj partnerský numeroskop ( mapu vztahu )
 • obdržíte velmi přehledná a rozsáhlá učební skripta
 • budete mít neomezený přístup k učebním materiálům ( e-booky, videa )
 • obdržíte pozvánku do FB uzavřené skupiny, kde jsou další kurzisté
 • přístup ke kurzu aktivujeme IHNED - není na co čekat :-)

PARTNERSKÁ NUMEROLOGIE I.

Vychází z nauky základní numerologie. Soustředí se na energii dvou lidí a jejich vzájemnou kompatibilitu. Učí nás prostřednictvím čísel jak poznat sami sebe a svého partnera. 


energie vztahu složená čísla čísla kompatibility partnerský soulad číslo jména a srdce souzvuk srdcí číslo srdce partnerovo číslo srdce numerologie v partnerství základní typy typy osobností proměnlivé typy dvojité proměnlivé typy typy osobnosti 

Záleží jen na nás, jestli poslechneme svůj vnitřní hlas a půjdeme cestou, která je nám nabízena naším datem narození - nebo zda se po celý život budeme snažit jít "hlavou proti zdi".

PARTNERSKÁ NUMEROLOGIE II.

Vychází z nauky základní numerologie. Soustředí se na energii dvou lidí a jejich vzájemnou kompatibilitu. Učí nás prostřednictvím čísel jak poznat sami sebe a svého partnera.


osudová čísla srovnání partnerů rytmická čísla polarity bodů zrcadlová čísla numeroskop a jeho sféry aspekty a opozice elementové spojení trigony partnerské dispozice kompozitní numeroskop kompozitní progrese vztahové typy a body magické čtverce jantry osobní jantra partnerské jantry čtverec lou-šu

CENA KURZU: PARTNERSKÁ NUMEROLOGIE I. - 1.500 KČ

CEBA KURZU: PARTNERSKÁ NUMEROLOGIE II. - 1.500 KČ

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@seznam.cz