KRYSTALOTERAPIE

Je krásné vidět, jak se dnešní populace lidí opět vrací k síle kamenů, kde využíváme jejich energii v každodenním životě a čerpáme tak sílu přírody. 

Kameny mají na nás trojí vliv: oslabují nadbytečné, posilují oslabené a odstraňují blokády, jež brání průtoku životodárné energie a tedy harmonické souhře veškerých procesů v těle.


ÚVOD DO KURZU

Krystaly se po staletí užívaly k léčení. Svou jemnohmotnou energií ovlivňují náš mentální a energetický systém. Krystaloterapie je jedním ze způsobů, pomocí kterých lze obnovovat a napravovat proudění energie lidského těla, včetně možností relaxace a doplňování energie. Krystaloterapie napomáhá harmonizovat energii člověka pomocí kamenů a působením jeho barvy.

Krystaloterapie je alternativní způsob léčení, kde využíváme polodrahokamy a krystaly k harmonizaci a uzdravení těla, ducha i duše. Přikládáním různých kamenů přispíváme k harmonickému průtoku energie v těle. Krystaloterapie pomáhá ke správné funkci čaker, které jsou spojeny s naším vnímáním života v nejrůznějších oblastech ( zdraví, krása, domov, sebepřijetí, lpění, schopnost rozhodování, přijetí vlastní moci, láska, komunikace, vnímavost, kreativita, víra, .... ).

POJĎTE SE VYDAT NA ÚŽASNOU CESTU JEDNÉ Z NEJSILNĚJŠÍCH ENERGIÍ PŘÍRODY

Poznáme společně sílu krystalů. Naučíme se krystaly používat v každodenním životě i při harmonizaci různých nemocí nebo disharmonií v těle. 
  Při  terapii se využívá síla a vlastnosti každého minerálu, který se pokládá nejen na tělo, ale také kolem těla. Tímto vytváříme energetické pole, které pracuje s naší energií a s našimi bloky či programy, které jsou většinou již zapsány v buněčné paměti těla. Každý minerál má specifický kmitočet a vyzařuje sobě vlastní druh energie, která může uzdravovat mysl, tělo i emoce člověka. Krystaloterapii zvládne naprosto každý. 

CO SE V KURZU NAUČÍM

- něco o historii a původu kamenů - jak se krystaly utvářejí a jak rostou - dělení krystalů - co je to krystaloterapie - jak a v čem nám krystaly mohou pomoci - jak vést samotnou terapii na sobě  i druhých - programování krystalů - napojení se na krystaly a jejich čtení - meditace s krystaly - očista a nabíjení krystalů - pomocné světelné bytosti - základní krystaly k terapii - léčení čakrových center - postup terapie krok po kroku - foto dokumentace přikládání kamenů -

Obdržíte atlas krystalů s rozpisem jejich působení i využití při terapii a mandaly.

PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU

- budete moci aplikovat metody krystaloterapie na sebe i další lidi - budete si umět pomoci od emoční úzkosti - zmírníte napětí v těle - obnovíte reprodukční rovnováhu těla - zbavíte se negativit v těle - zharmonizujete čakrový systém - podpoříte léčení těla na fyzické i duchovní úrovni - propojíte se s energií jednotlivých krystalů - Váš život se stane lehčím -

JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá dálkovou formou, můžete jej tedy absolvovat z pohodlí svého domova v čase, který si zvolíte. Po přijetí platby Vám zpřístupníme dálkovou učebnu, kde najdete všechny materiály. Přístup ke kurzu není časově limitován, máte tak přístup k materiálům neomezeně. Všechny materiály si můžete stáhnout do svého zařízení - PC, mobil nebo se učit přímo z učebny.

CENA KURZU: 1.500 KČ

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@seznam.cz