KRYSTALOTERAPIE

LÉČIVÁ SÍLA PŘÍRODY

CERTIFIKOVANÝ KURZ KRYSTALOTERAPIE

Je krásné vědět, jak se dnešní populace lidí opět vrací k síle kamenů. Využíváme jejich energii v každodenním životě a čerpáme tak sílu přírody. 

Krystaly se po staletí užívaly k léčení. Svou jemnohmotnou energií ovlivňují náš mentální a energetický systém. Krystaloterapie je jedním ze způsobů, pomocí kterých lze obnovovat a napravovat proudění energie lidského těla, včetně možností relaxace a doplňování energie. Krystaloterapie napomáhá harmonizovat energii člověka pomocí kamenů a působením jeho barvy.

Kameny mají na nás trojí vliv: oslabují nadbytečné, posilují oslabené a odstraňují blokády, jež brání průtoku životodárné energie a tedy harmonické souhře veškerých procesů v těle.

POJĎTE SE VYDAT NA ÚŽASNOU CESTU JEDNÉ Z NEJSILNĚJŠÍCH ENERGIÍ PŘÍRODY

Poznáme společně sílu krystalů. Naučíme se krystaly používat v každodenním životě i při harmonizaci různých nemocí nebo disharmonií v těle. 
  Při  terapii se využívá síla a vlastnosti každého minerálu, který se pokládá nejen na tělo, ale také kolem těla. Tímto vytváříme energetické pole, které pracuje s naší energií a s našimi bloky či programy, které jsou většinou již zapsány v buněčné paměti těla. Každý minerál má specifický kmitočet a vyzařuje sobě vlastní druh energie, která může uzdravovat mysl, tělo i emoce člověka. Krystaloterapii zvládne naprosto každý. 

O KURZU KRYSTALOTERAPIE

Kurz je koncipován jako dálkový. Získáte přístup do učebny, kde najdete všechen potřebný materiál k učivu. Tyto materiály si můžete stáhnout do svého zařízení. Po absolvování kurzu Vám bude vystaven certifikát.

OBSAH KURZU - NAUČÍME SE

- něco o historii a původu kamenů -
- jak se krystaly utvářejí a jak rostou -
- dělení krystalů -
- co je to krystaloterapie -
- jak a v čem nám krystaly mohou pomoci -
- jak vést samotnou terapii na sobě  i druhých -
- programování krystalů -
- napojení se na krystaly a jejich čtení - 
- meditace s krystaly -
- očista a nabíjení krystalů - 
- pomocné světelné bytosti -
- základní krystaly k terapii -
- diagnostika stavu čaker -
- léčení čakrových center -
- postup terapie krok po kroku -
- foto dokumentace přikládání kamenů -

Obdržíte atlas krystalů s rozpisem jejich působení i využití při terapii a mandaly.


PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU

- budete moci aplikovat metody krystaloterapie na sebe i další lidi -
- budete si umět pomoci od emoční úzkosti -
- zmírníte napětí v těle -
- obnovíte reprodukční rovnováhu těla -
- zbavíte se negativit v těle -
- zharmonizujete čakrový systém -
- podpoříte léčení těla na fyzické i duchovní úrovni -
- propojíte se s energií jednotlivých krystalů -
- Váš život se stane lehčím -

Krystaloterapie je alternativní způsob léčení, kde využíváme polodrahokamy a krystaly k harmonizaci a uzdravení těla, ducha i duše. Přikládáním různých kamenů přispíváme k harmonickému průtoku energie v těle. Krystaloterapie pomáhá ke správné funkci čaker, které jsou spojeny s naším vnímáním života v nejrůznějších oblastech ( zdraví, krása, domov, sebepřijetí, lpění, schopnost rozhodování, přijetí vlastní moci, láska, komunikace, vnímavost, kreativita, víra, .... ).

TĚŠÍME SE NA VÁS!