ZÁKLADNÍ/PROGNOSTICKÁ NUMEROLOGIE

Čísla jsou energie, stejně jako je energie kolem nás. Pomocí čísel můžeme prostřednictvím našich dat narození, získat cenné informace o našem životě. Náš život tedy lze predikovat pomocí čísel a čísla využít pro každý den.

Všechno má svůj řád, ve svědectví čísel se ukrývá mnoho mocných sil, neboť jak praví staré záznamy, čísla přijala dokonalost nebes.

Čísla jsou klíčem k hledání souvislostí existujících v lidském jednání a chování. Jsou to jemné energie, které nám ukazují kdo jsme a co nás během života čeká.

TADY SE NUMEROLOGII SKUTEČNĚ NAUČÍŠ!

= NAVÍC ZA BEZKONKUREČNÍ CENU V RÁMCI ROZSAHU A CELISTVOSTI UČIVA = DÁLKOVÝ KURZ Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA - NEOMEZENÁ PODPORA LEKTORA =


Tato prastará věda nám odhaluje nespočet informací o nás samotných. Nechává nás nahlédnou pod povrch našich životů a podrobně definuje naši osobnost. Prostřednictvím numerologie máme možnost zjistit potřebné informace o tom, co nám uniká, co nevidíme. Můžeme snadno pochopit kdo jsme a kam se máme ve svém životě ubírat, čeho dosahovat a čemu se raději vyvarovat. Poznáme své silné a slabé stránky a ve své podstatě dokážeme pomocí numeroskopu vidět sami sebe.

Je to cesta, cesta poznání a dobrodružství, kde nám začnou do sebe zapadat různá životní témata, na které neznáme odpovědi. Pochopíme svůj život, jako něco, co je obrovské a nabízí ještě větší možnosti rozvoje.

TEN, KDO NUMEROLOGII NEPOZNAL, NEMŮŽE HODNOTI JEJÍ SÍLU! 

CO SE NAUČÍTE

 Proniknete do své kompletní osobnosti na základě energie čísel. Dále do svých životních témat a poslání. Nahlédnete do kritických úseků v životě a najdete si důležitá data, která na Vás mají zásadní vliv. Odhalíte různé cesty, které Vám život nabízí.

Naučíte se vnímat čísla jako součást celku. Sestavíte si svůj osobní numeroskop ( mapu osobnosti ). Obdržíte velmi rozsáhlá učební skripta v PDF a videa.

V průběhu kurzu zažijete AHA efekt, kde si uvědomíte, že Vaše životní čísla jsou obrovskou moudrostí a s neuvěřitelnou přesností přináší poznání sama sebe.

 Životní a osobnostní rozbory budete schopni vyhotovovat i pro svoji rodinu a známé.

ZÁKLADNÍ NUMEROLOGIE I.

Obsahuje kompletní a velmi rozsáhlou nauku základní numerologie narození. Zabýváme se tedy charakteristikou své osobnosti. Jací jsme. Jaké máme své životní cesty, vlohy, nadání. Co o nás vypovídají výpočty numerologických mřížek. Které energie můžeme využít a které nám naopak scházejí. 


NAUČÍTE SE

historie numerologie čísel co jsou to čísla základní významy čísel nula v numerologii negativní energie čísel čísla a tóny čísla a barvy podružná čísla mistrovská čísla  životní číslo význam životních čísel životní cesta mezisoučty psychické číslo číslo měsíce narození světový den a rok   numerologická mřížka chybějící čísla v mřížce izolovaná čísla základní a kompletní mřížka   číselné roviny prázdné roviny praktické posuzování rovin

Záleží jen na nás, jestli poslechneme svůj vnitřní hlas a půjdeme cestou, která je nám nabízena naším datem narození - nebo zda se po celý život budeme snažit jít "hlavou proti zdi".

ZÁKLADNÍ NUMEROLOGIE II.

Vychází z nauky numerologie narození a navazuje na kompletní prognostickou numerologii. Tedy, co nás v určitých úsecích života čeká. Jaké jsou zlomové roky našeho života. Jaká témata cyklů a jejich plnění v rámci našeho života budeme prožívat. 


NAUČÍTE SE

součty numerologické mřížky osobní rok trojité cykly osobní rok osobní měsíc hledání událostí  trojúhelník devítiletých cyklů sestavení trojúhelníků primární čísla devítileté cykly kombinace vibrací sedmileté cykly zlomové roky zlomové vibrace osmnáctileté cykly životní realizace životní poučení dvanáctileté cykly úskalí života šťastné dny šťastná čísla šťastná období mezisoučty praktické využití čísel číslo SPZ číslo popisné telefonní číslo a další

CENA KURZU: ZÁKLADNÍ NUMEROLOGIE I. - 1.500 KČ

CENA KURZU: ZÁKLADNÍ NUMEROLOGIE II. - 1.500 KČ

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková   

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@sezna.cz