KURZ ZÁKLADNÍ NUMEROLOGIE

MY VÁS NUMEROLOGII SKUTEČNĚ NAUČÍME!

= NAVÍC ZA BEZKONKUREČNÍ CENU V RÁMCI ROZSAHU A CELISTVOSTI UČIVA =
= DÁLKOVÝ KURZ Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA - NEOMEZENÁ PODPORA LEKTORŮ =

Čísla jsou energie, stejně jako je energie kolem nás. Pomocí čísel můžeme prostřednictvím našich dat narození, získat cenné informace o našem životě. Náš život tedy lze predikovat pomocí čísel a čísla využít pro každý den.

Všechno má svůj řád, ve svědectví čísel se ukrývá mnoho mocných sil, neboť jak praví staré záznamy, čísla přijala dokonalost nebes.

Čísla jsou klíčem k hledání souvislostí existujících v lidském jednání a chování. Jsou to jemné energie, které nám ukazují kdo jsme a co nás během života čeká.

Tato prastará věda nám odhaluje nespočet informací o nás samotných. Nechává nás nahlédnou pod povrch našich životů a podrobně definuje naši osobnost. Prostřednictvím numerologie máme možnost zjistit potřebné informace o tom, co nám uniká, co nevidíme. Můžeme snadno pochopit kdo jsme a kam se máme ve svém životě ubírat, čeho dosahovat a čemu se raději vyvarovat. Poznáme své silné a slabé stránky a ve své podstatě dokážeme pomocí numeroskopu vidět sami sebe.

Je to cesta, cesta poznání a dobrodružství, kde nám začnou do sebe zapadat různá životní témata, na které neznáme odpovědi. Pochopíme svůj život, jako něco, co je obrovské a nabízí ještě větší možnosti rozvoje.

TEN, KDO NUMEROLOGII NEPOZNAL, NEMŮŽE HODNOTI JEJÍ SÍLU! 


 POJĎME SI ŘÍCI, CO NÁS V KURZU ČEKÁ...

DO ČEHO S NÁMI PRONIKNETE

 • do své kompletní osobnosti...
 • do svých životních poslání...
 • do svých životních témat...
 • do kritických úseků v životě...
 • k pochopení, jaké cesty se Vám nabízejí...

.... v průběhu kurzu zažijete AHA efekt, kde si uvědomíte, že Vaše životní čísla jsou obrovskou moudrostí a s neuvěřitelnou přesností přináší poznání sama sebe.

!!! Životní a osobnostní rozbory budete schopni vyhotovovat i pro svoji rodinu a známé !!!

NA CO SE MŮŽETE V KURZU TĚŠIT

 • naučíte se vnímat čísla jako součást celku...
 • sestavíte si v průběhu kurzu svůj osobní numeroskop ( mapu osobnosti )...
 • obdržíte velmi přehledná a rozsáhlá učební skripta...
 • budete mít neomezený přístup k učebním materiálům ( e-booky, videa )...
 • obdržíte pozvánku do FB uzavřené skupiny, kde jsou další kurzisté...
 • přístup ke kurzu aktivujeme IHNED - není na co čekat :-)...

ZÁKLADNÍ NUMEROLOGIE 

I. ČÁST

Obsahuje kompletní a velmi rozsáhlou nauku základní numerologie narození. Zabýváme se tedy charakteristikou své osobnosti. Jací jsme. Jaké máme své životní cesty, vlohy, nadání. Co o nás vypovídají výpočty numerologických mřížek. Které energie můžeme využít a které nám naopak scházejí. 

Objednejte si kurz a začněte studovat numerologii z pohodlí domova. Budeme Vám podporou.


Záleží jen na nás, jestli poslechneme svůj vnitřní hlas a půjdeme cestou, která je nám nabízena naším datem narození - nebo zda se po celý život budeme snažit jít "hlavou proti zdi".

ZÁKLADNÍ NUMEROLOGIE 

II. ČÁST

Vychází z nauky numerologie narození a navazuje na kompletní prognostickou numerologii. Tedy, co nás v určitých úsecích života čeká. Jaké jsou zlomové roky našeho života. Jaká témata cyklů a jejich plnění v rámci našeho života budeme prožívat. 

PO ABSOLVOVÁNÍ II. ČÁSTI KURZU OBDRŽÍTE CERTIFIKÁT

Objednejte si kurz a začněte studovat numerologii z pohodlí domova. Budeme Vám podporou.

PROČ ABSOVOVAT KURZ PRÁVĚ U NÁS

 • Je spoustu webinářů a kurzů s podobným tématem. Ceny mnoha projektů jsou skoro astronomické a nemůže si je dovolit každý. Proto přicházíme s velmi příjemnou cenou, která je dostupná všem.
 • Po celou dobu jsme podporou každému z vás ( ano, opravdu zodpovíme každý dotaz, nebráníme se komunikaci a neomezenému poradenství při zvládnutí učiva ).

Naším cílem je, Vás numerologii skutečně naučit a to tak, že Vám poskytneme neomezenou podporu, kde si svůj čas studia určujete Vy.

U NÁS NAJDETE VŠE CO POTŘEBUJETE

1. nízká cena 2. certifikát absolventa 3. 100% podpora

Výsledkem spolupráce je Vaše spokojenost, která je zároveň spokojeností naší!