ÚVOD DO KURZU

Pojďme se vydat na cestu kreslení, kde pomocí čakrových barev, za pomocí Vyššího Já budeme pracovat na tématech našeho života.

Naučíme se efektivně vyhledávat různé problémové vzory v těle i životě, také je čistit a odstraňovat.

Kurz příjemným a zároveň poučným směrem veden tak, aby každý účastník v 10-ti dnech zvládl úspěšně absolvovat toto studium. 

V kurzu pracujeme s čakrovými barvami a pomocí našeho čakrového systému vyhledáváme disharmonie.

V našich čakrách je ukryto vše! Je to dokonale propojený systém, který prostřednictvím všech našich hlavních čaker podrobně vypovídá o našem životě. Tato životní centra skrývají vývoj celého našeho bytí a odrážejí štěstí i problémové vzory a antipatie.

Každá čakra disponuje vlastní barvou a my tyto barvy využijeme jako komunikační kanál mezi tělem, duší a životem. Ponoříme se do těchto energetických center a necháme je hovořit prostřednictvím pastelek. 

NEMUSÍTE UMĚT MALOVAT - kurz je ve formě automatického čmárání :-) 

CO MI KURZ PŘINESE


V 10-ti lekcích lekcích projdeme kus cesty sebepoznání. Naučíme se správně napojit na dané barvy, se kterými budeme pracovat po celou dobu kurzu. K práci si pozveme světelné bytosti a prostřednictvím napojení se na své Vyšší Já, se necháme vést při malování různých diagnostik.

Osvojíme si techniky terapie diagnostické kresby, odpovíme si na otázky, ve kterých se nedokážeme orientovat a vyčistíme vše, co nám neslouží, co náš udržuje na místě bez možnosti posunutí se dál...

PŘIPRAVTE SI PASTELKY A JDEME NA TO

CO SE NAUČÍM

= instinktivně se propojit s barvami a čakrami =
= vyhledat blok nebo daný problém a pojmenovat ho =
= čistit a propouštět bloky/problémy / vzorce =
= čistit a harmonizovat své tělo =
= čistit partnerské i jiné vztahy =
= čistit energie ve svém domě/bytě =


JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá dálkovou formou, můžete jej tedy absolvovat z pohodlí svého domova v čase, který si zvolíte. Po přijetí platby Vám zpřístupníme dálkovou učebnu, kde najdete všechny materiály. Přístup ke kurzu není časově limitován, máte tak přístup k materiálům neomezeně. Všechny materiály si můžete stáhnout do svého zařízení - PC, mobil nebo se učit přímo z učebny.

Kurz obsahuje písemné materiály v PDF, kde po dobu 10ti dní projdete postupnými technikami automatické diagnostické kresby. ( CD není součástí kurzu - nahrávky máte přístupné v učebně v mp3 a mp4 ).CENA KURZU: 899 Kč

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková 

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@seznam.cz