ÚVOD DO KURZU

Kvantování je práce s naší myslí, kde si tvoříme svoji realitu tady a teď, tím jak myslíme. Je to o přitažlivosti. Co vysílám, to dostávám. Tato technika nám umožňuje měnit naše vnímání. Zaměřit se na to, co chci a ne na to, co nechci. Každá myšlenka má nějaký energetický otisk a já se díky kvantování naučím přitáhnout tu myšlenku, ten záměr, co chci. Dají se tak přepsat nepotřebné informace, za ty, co chceme. Můžeme i spoustu věcí tímto způsobem opravit nebo přenastavit. Ve výsledku si můžeme postavit ve své mysli vše, co si přejeme a následně záměr myšlenky převést do reality.

Kde se to kvantování vzalo?

Kvantování tu bylo podstatně dřív. Už za dob Atlantidy nebo chcete-li starého Egypta, což je pro nás asi uchopitelnější. I my kolikrát kvantujeme, jen třeba nevím o tom. V našem pojetí to spíše bereme, že se nám něco náhodou povedlo a ne, že to můžeme celé ovlivnit. A přitom je to velmi jednoduché, jen to chce znát zásadní pravidla.

Co nám přináší?

Kvantování je tvůrčí proces, kterým tvoříme svojí realitu naším myšlením. Je to přijetí sama sebe, jako tvůrce svého života. Je to o pochopení tvořivých sil, díky kterým si můžeme přitahnout téměř cokoliv. Prostě to, čemu jsme schopni uvěřit. Kvantování nám přináší obrovské tvořivé možnosti. Můžeme si tak řízeně ve spolupráci s naším srdcem nakvantovat, co jen budeme chtít. Někdy to i děláme, ale nevíme o tom. Tím, že budete vědět přesně jak, tak už se nebudete divit tomu, že jednou vám něco vyšlo a když jste to udělali stejně podruhé, tak už to nevyšlo. Tím, že vám řekneme, jak to přesně funguje, tak dostanete do sebe určité zákonitosti a pak už budete vše dělat cíleně a taky s určitým výsledkem.

Kdo můžete kvantovat?

Kvantovat může každý a kvantovat můžete absolutně vše. Prostě je to o tom, My jsme tvůrci a My si tvoříme svou realitu. Tak proč si ji neudělat takovou, jakou chceme, abychom se cítili v ní dobře.  


Jaké by to bylo, kdyby se každá naše myšlenka zhmotnila? Ale oni se zhmotňují neustále! To my jsme tvůrci všeho kolem nás! Jen negativním myšlením zastiňujeme pozitivní proces lásky, zdraví, úspěchu a hojnosti. Ale proč? Protože v sobě nosíme omezující programy. Proto přidejte se k mnoha tvůrcům reality snů, pomocí kvantování a žijte v harmonii bez omezení a nedostatku. 

Ten, kdo začal kvantovat, našel v sobě duchovní sílu, kterou nikdy neztratí!  

CO SE V KURZU NAUČÍM

= CO JE KVANTOVÁNÍ =

= SPOJENÍ SE SE SVÝM SRDCEM =

= TECHNIKY A VYUŽITÍ KVANTOVÉHO POLE =

= NAČÍTÁNÍ Z KVANTOVÉHO POLE =

= VYTVÁŘET KVANTOVÉ VLNY =

= ZBAVOVAT SE NEŽÁDOUCÍCH PROGRAMŮ =

= TVOŘIT REALITU PODLE SVÝCH PŘEDSTAV =

= A MNOHO DALŠÍHO =

Pomocí tvůrčího procesu kvantování se dokážeme zbavit všeho, co nám neslouží, dosahovat požadovaných výsledků v životě. Zhubnout a nastartovat ozdravné proces v těle. Žít v souladu se svým tělem a myslí. Můžeme cokoliv!!

JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá dálkovou formou, můžete jej tedy absolvovat z pohodlí svého domova v čase, který si zvolíte. Po přijetí platby Vám zpřístupníme dálkovou učebnu, kde najdete všechny materiály. Přístup ke kurzu není časově limitován, máte tak přístup k materiálům neomezeně. Všechny materiály si můžete stáhnout do svého zařízení - PC, mobil nebo se učit přímo z učebny.


CENA KURZU: 2.500 Kč

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@seznam.cz