ÚVOD DO KURZU


STAŇ SE TAREPEUTEM SÁM SOBĚ A ODSTRŇ ZE SVÉHO ŽIVOTA  VŠE, CO DO NĚJ NEPATŘÍ

Jedná se o  metodu spirituálního léčení prostřednictvím Vyššího Já za pomoci kyvadla a speciálních tabulek. 


V tomto kurzu se stáváte skutečným terapeutem. Dokážete pomocí rocestníku ( tabulky ) diagnostikovat kořeny všech možných problémů, které v životě řešíte. Dokážete nacházet disharmonie a zároveň je pomocí VJ harmonizovat a čistit. 

Jedná se zde o proces vyhledávání a odstraňování škodlivých programů z tohoto života a také z minulých či paralelních životů, z paralelního univerza a budoucích životů. Když Vyšší Já vyčistí program nebo blok, pak nám doslova "vymaže" negativní energetický vzorec z našeho podvědomí a také z našich duševních záznamů.


CO  MI KURZ PŘINESE


Tato metoda vyučuje základy práce s kyvadlem a techniky spirituální terapie. Není proto potřeba absolvovat jiné kurzy práce s kyvadlem. Jedná se o ucelený vyučovací blok.

Po absolvování kurzu a osvojení si technik spirituálního léčení, budete schopni vést terapie sami sobě, ale i svým přátelům. 

NAUČÍTE SE

= plně ovládat kyvadlo =

napojovat se na VJ =

= pracovat s terapeutickými tabulkami =

= orientovat se v pojmech tabulek a dalších textech =

= správně diagnostikovat problém/nemoc/blok =

= vyčistit dané problémy a bloky =

= vést terapii LSVJ k odstranění potíží =

JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá dálkovou formou, můžete jej tedy absolvovat z pohodlí svého domova v čase, který si zvolíte. Po přijetí platby Vám zpřístupníme dálkovou učebnu, kde najdete všechny materiály. Přístup ke kurzu není časově limitován, máte tak přístup k materiálům neomezeně. Všechny materiály si můžete stáhnout do svého zařízení - PC, mobil nebo se učit přímo z učebny.


CENA KURZU: 2.200 Kč

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@seznam.cz