ÚVOD DO KURZU

Jedním ze smyslů života je učit se, získávat vědomosti a nabývat moudrosti. Již na úsvitu věků člověk považoval znaky a symboly za cosi magického a mocného. Síla run tkví v tom, co nás mohou naučit. Pomáhají nám velmi rychle a účinně, když je používáme moudře.

Runy nám ukazují směr, který se náš život ubírá nebo by se ubírat měl. Zpřístupňují nám své rady a hlubokou moudrost. Používají se i ochraně, léčení i posílení učení.

Jestliže máme nějaký problém nebo potřebujeme poradit, či se v životě správně orientovat, můžeme využít magického vědění, které se v runách vibračně schovává. Můžeme rychle a jednoduše získat správný vhled do situací a při spojení s touto pradávnou moudrostí pochopit vše, co se kolem nás točí. 

Kurz může absolvovat naprosto každý. Není potřeba žádných předchozích znalostí. Je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé.

CO SE V KURZU NAUČÍM


= HISTORIE RUN =
= VÝROBA RUN =
= ZASVĚCENÍ RUN =
= SVAZOVÁNÍ RUN =
= PÉČE O RUNY =
= PRÁCE S RUNAMI =
= INTERPRETACE RUN =
= VĚŠTĚNÍ A POSELSTVÍ RUN =
= MEDITACE S RUNAMI =
= OSOBNÍ VÝKLADY A TALISMANY =
= ŽIVLOVÝ VÝKLAD =
= VÝKLAD SVĚTOVÝ STROM =
= LÉČENÍ RUNAMI =

Součástí kurzu je přehledný katalog všech runových znaků a popisů.JAK KURZ PROBÍHÁ


Kurz probíhá dálkovou formou, můžete jej tedy absolvovat z pohodlí svého domova v čase, který si zvolíte. Po přijetí platby Vám zpřístupníme dálkovou učebnu, kde najdete všechny materiály. Přístup ke kurzu není časově limitován, máte tak přístup k materiálům neomezeně. Všechny materiály si můžete stáhnout do svého zařízení - PC, mobilu nebo se učit přímo z učebny.


CENA KURZU: 999 Kč

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@seznam.cz