KURZ BUNĚČNÉ ČIŠTĚNÍ

Různé duševní programy, emoce, názory a přesvědčení, programy sebezničení, smlouvy a přísahy, stejně jako karmické rodinné vzorce za 7 - 12 generací, máme uložené v našich buňkách. Když cítíme nějakou emoci, náš mozek na to reaguje tím, že vyšle "vzkaz" v podobě chemické látky do buněčných receptorů na určité místo v těle.

BUNĚČNÁ VZPOMÍNKA

Uvnitř "lidského počítače" je vše, co se děje v našich životech, zaznamenáno v podobě vzpomínek. Všechny naše vzpomínky tvoří přes 90 % toho, co by se dalo označit za nevědomí, což znamená, že si je těžko vybavujeme nebo o nich vědomě nevíme. Asi 10 % tvoří vědomé vzpomínky, což znamená, pokud chceme, dokážeme si je vybavit.

Podstatou vzpomínek je určitý energetický vzorec, ale vzpomínka jako taková je pouhý obraz. Možná vás nepřekvapí fakt, že to, co vidíte nebo si myslíte, že vnímáte ve vnějším prostředí, je do značné míry ovlivněné tím, co máte naprogramováno uvnitř sebe.

O KURZU 

Kurz obsahuje 4. lekce, které jsou doplněny vedenými meditacemi a vizualizacemi. Pracujeme zde na buněčném čištění našeho těla - pracujeme tedy se svými nevědomými vzpomínkami, bloky a také vzorci. Kurz je zaměřen ( oproti Aktivaci Světelného těla KA), více na sestavu našeho vlastního těla, jako jsou naše bolesti, vzpomínky, přísahy, psychické dohody, cizí energie a další naprogramování. 

Kurz je v písemné formě a obsahuje vedené meditace. Studovat jej můžete v pohodlí domova a vlastním tempem.