SYMBOL DOKONALOSTI

V našem podvědomí máme vědění světa, co nám chybí, je přístup k němu. Symbol moudrosti pomáhá tento přístup najít.

Smí se předávat dál od mistrovských stupňů jakéhokoliv systému a slouží k dalšímu posílení intuice Mistra a zvyšuje sílu ostatních symbolů. Používá se hlavně k meditaci a také k zesílení ostatních symbolů při zasvěcování.

Pochází z tradice Huna na Havaji a je něco jako samostatný mistrovský symbol...alespoň je tak často vnímán.

Toto zasvěcení Symbol moudrosti je překrásné napojení na harmonii universa. Dokáže Vám ukázat hloubku a jeho krásu zároveň. Všednodennost se rázem promění v překrásnou harmonickou rovinu, která převyšuje dosavadní zkušenost...

Tento Symbol moudrosti Vás dovede do samotné hloubky všech symbolů a tak umožní lépe využít jejich potenciál. Po zasvěcení to tohoto symbolu se Vám prohlubují vaše léčebné schopnosti a stejně tak i potenciál vašeho léčení.


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Toto zasvěcení může absolvovat kdokoliv. Není zde potřeba žádného základu. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ  -  800 Kč / 32 €


Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                                💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.