SHAMBALLA 1024 


SHAMBALLA je multidimenzionální léčebný systém, který je dostupný všem, bez předchozích zkušeností nebo jiných zasvěcení. Řadíme jej mezi základní systémy, kde SHAMBALLA otevírá dveře až k mistrovství. Systém 1024 obsahuje čtyři stupně, kde se první dva zasvěcují naráz. V každém stupni je při zasvěcení do aury vloženo 256 symbolů, skrze které můžeme léčit sebe i ostatní. 

Vydejte se na tuto krásnou cestu sebepoznání a harmonie.

Energie SHAMBALLA je sloučením různých energií: univerzální životní energie, MAHATMA energie, neboli JÁ JSEM přítomnost, energie nanebevzatých mistrů.

Symboly SHAMBALLA jsou vkládány přímo do aury klienta, tím je její použití velmi jednoduché ( oproti REIKI a dalším ).

Se SHAMBALLA léčíme sami sebe, své blízké, svůj domov a prostředí, zvířata, přírodu, ale i kolektivní dění na planetě Zemi. Ve vyšších stupních se jedná o jedny z nejsilnějších energiích, které máme k dispozici.

SHAMBALLU budete jednoduše milovat a jednoduše používat naprosto kdykoliv. 


Energie Shambally nám velmi napomáhá při vzestupu. Osvobozuje nás od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmickou zátěž, aktivuje další řetězce.

Někdy se vynoří na povrch věci a my nevíme proč. Nevíme, proč jsme prožili tak těžké časy, než jsme nechali rozpadnout partnerský svazek, který nefungoval. Cítíme se být přitahováni k někomu, kdo nás zraňuje nebo nás nutí žít způsobem, který není pro nás dobrý, a my nemůžeme pochopit, proč tomu tak je. I přes mnohonásobné snažení léčitelů nám není pomoci. To je bod, ve kterém mnoho z nás hledá pomoc a odpovědi. Potom začínáme objevovat synchronicitu a začínáme věci vidět jinak. Dospějeme k novému porozumění. Objevujeme svět, který jsme předtím neznali. Začínáme rozumět a cítit, že nám synchronicita ukazuje, že všechno je spolu provázáno. To nám poskytuje hluboké poznání o dalších částech jak nás samých, tak ostatních lidí, které potřebují lásku, léčení a integritu.

Shamballa léčí fialovým paprskem, čistým úmyslem a energií Nanebevzatých mistrů. Práce s ní je velice jednoduchá - už proto, že se nemusíme učit složitost symbolů, které nám jsou dány přímo do aury při zasvěcení.


Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                              Boženka Papáčková

💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: kdokoliv

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 2

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 7 dní

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 3.000 KČ/ 143 €