SEKHMET SEICHIM


Bohyně Sekhmet je často vyobrazována jako bohyně s lví hlavou, je dcerou boha Re a je také asociována s okem boha Re. V mýtu "Zničení lidstva" byla bohem Re stvořena z čistého hněvu zuřivosti, aby zlikvidovala lidstvo pro jejich neloajální řeči proti jeho osobě. Změnila se ze své mateřské formy (Hathor) a stala se z ní řádící lvice. V mýtu byla zastavena trikem, kdy vypila obrovské množství obarveného piva, které vypadalo jako krev. Během jejího opileckého spánku si Re vzal zpět svůj hněv a zuřivost a transformoval svůj hněv v klid a svoji zuřivost v radost... Když se Sekhmet vzbudila, tak zapomněla na svoji smrtící misi a vrátila se zpět do svého mateřského aspektu. Někteří tvrdí, že do formy kočičí bohyně Bastet. Sekhmetino jméno znamená "Mocná a silná" a její kněží jsou považování za "doktory léčení", jelikož je také známa jako ta, která přináší nemoce a démony, aby se utišil její hněv. A protože byla utišena pivem, tak je také asociována s konzumací piva a vína.


Sekhmet Seichim propojuje s bohyní Sekhmet, kdy vám Sekhmet pomůže se stát Mistry v léčení a pomůže se zbavit zatlačených emocí, frustrace, ale také potlačení sexuality. Dokáže vám dát větší odolnost vůči temným silám, jelikož jim sama vládne. Tento systém je fantasticky jednoduchý a přináší přímý kontakt se Sekhmet, která vás sama povede.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                           Boženka Papáčková

💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpokladem k zasvěcení je jakákoliv mistrovská linie. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. Certifikát zasílám na vyžádání.

 

CENA  ZASVĚCENÍ: 2.500 KČ / 100 €