SCARABEUS


Egyptské božstvo uctívalo Slunce od východu v ranních hodinách až po západ, rolovalo ho před sebou jako brouček hroudu, který má schopnost z hnoje vytvořit malé kuličky, do kterých naklade samička vajíčka.

Po 29 dnech se probudí k životu malý brouček. Z toho vzešla i víra, že se brouček v kuličce sám od sebe zplodí. Pravda odpovídá, že "hnojoví" brouci pocházejí z Egypta a jejich síla byla známá již 3200 let před Kristem. Později se rozšířili přes celé středomoří a na pobřeží malé Asie.

Užíval se především jako ochrana mumifikace.

Mnoho skarabeů našlo své místo v mnohovrstvém lněném oblečení mrtvých.

Tito brouci sbírali a uchovávali v sobě duši a rozum zemřelého, aby před "posledním soudem" mohli informovat o skutcích zemřelého.

Úloha kněze byla přenést citát (pořekadlo) z knihy Mrtvých na brouky. To sloužilo k nalezení správné cesty v budoucím, úspěšném a krásném životě.

Člověk se rodí s materiálním tělem. Jeho éterické tělo, tzv. Ka, je velmi úzce spojeno s materiálním tělem

Mumifikace vedla k udržení materiálního těla, aby mohlo po přechodu do dalšího nekonečného paralelního života sloužit. Tímto se mohlo do materiálního těla integrovat i tzv. Ka tělo. Tím, že má člověk Ka - tělo, má také možnosti, když je fyzické tělo zklidněné např. spánkem, cestovat, navštěvovat různá místa, dokonce další paralelní životy nebo dimenze.

Ka - cestování je umožněno pomocí světla a síly Skarabea. K tomu by měl být použit vlastní energetický potenciál ve formě vzorce, ke kterému můžeme také připojit:

Tato léčivá linie pracuje se třemi jednoduchými symboly a obsahuje kartu energetického přílivu. Vhodné k vlastnímu rozvoji.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                        Boženka Papáčková

💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpokladem k zasvěcení je III. stupeň REIKI. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. Certifikát zasílám na vyžádání.


CENA ZASVĚCENÍ: 2.200 KČ / 88 €