KOSO RAYS


KOSO RAYS je spirituální systém pocházející z úplně jiné planety než je planeta Země nebo Gaia a já původně z této planety pocházím. Tento systém nemá nic společného s Reiki nebo s jinými dosud na Zemi známými léčebnými systémy. Tento systém je mnohem silnější a má vyšší vibraci, než Reiki. Například první dva paprsky jsou každý sám o sobě 800x silnější, než Reiki. Tato energie pomůže navýšit spirituální úroveň planety. Poslechl jsem tuto potřebu, když jsem se rozhodl sdílet tyto energie na Zemi. 

Každý z vás má nějaké poslání a někteří z vás si to uvědomujete. Jiní své poslání brzy naleznou a tyto energie nám všem pomohou najít svou spirituální cestu. Naladění na KOSO RAYS je mocným nástrojem pro duchovní probuzení. Mnozí z vás možná budou vnímat zvláštní pocity nebo obrazy. Pravdou je, že budete transformováni. Jednou z kvalit tohoto zasvěcení je, že vás probudí, stanete se tím, kým skutečně jste, a nabídne vám možnost jít dál.  

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

K této iniciaci není žádný předpoklad a může jej absolvovat naprosto každý. Jedná se o samozasvěcení tzn., že iniciaci si klient aktivuje sám, dle manuálu. K tomuto zasvěcení se nevystavuje certifikát. Učební skripta samozřejmě obdržíte.