JEDNOROŽCI

LÉČIVÁ SÍLA JEDNOROŽCE

Jednorožci byli mezi námi vždycky, když se poprvé na zemi objevil člověk. Malby v jeskyních všude na světě ukazují stvoření, podobná koním, s jedním rohem, vystupujícím uprostřed čela.

I nyní jednorožci přicházejí do našeho světa v této době velkých problémů, aby nám předali dárek bezpodmínečné lásky a darovali nám moc uzdravení svými energiemi a energiemi jejich rohu. Žijí zde mezi námi, ale na vyšší vibrační úrovni, než je ta naše.


Jsou našimi nejvlastnějšími průvodci, kdy se se svým jednorožcem můžeme spojit prostřednictvím meditace, což je dobrá metoda, jak navýšit své energie na jejich úroveň a tímto způsobem se setkat s jejich věděním a s jejich energií, která je nám užitkem.

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Toto zasvěcení může absolvovat kdokoliv. Není zde potřeba žádného základu. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ  -  1.200 Kč / 58 €


Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                                💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.