JAK PŘIJMOUT ZASVĚCENÍ


POKYNY K ZASVĚCENÍ NA DÁLKU

Udělejte si přibližně 40 až 60 minut čas, abyste nebyli rušeni. Vypněte telefon a zvonek - nenechte se v tuto dobu nikým vyrušovat. S uvolněním začněte 10 - 15 minut před dohodnutou dobou zasvěcení. Pěkně si upravte místnost, pusťte si příjemnou hudbu bez mluveného slova. Můžete si zapálit bílou svíčku. Také můžete použít vonnou tyčinku. Kreativita je zde neomezená. Vždy záleží na tom, co se komu líbí a kde se cítí příjemně.

 Sedněte si na židli tak, abyste měli záda rovná, nohy rovně na podlaze, pokud možno bez obuvi. Můžete i ležet - v obou případech nekřižte nohy ani ruce. Dlaně směřují nahoru.

V dohodnutou dobu pozvedněte, prosím, sepjaté ruce do výše své srdeční čakry a poproste svoje Vyšší Já (svou duši), abyste směli přijmout zasvěcení do ( řekněte systém, který zasvěcujeme ), a aby všechny zasvěcovací symboly byly ve vaší auře řádně ukotveny. Můžete vyzvat svého duchovního průvodce aby byl při tomto slavnostním okamžiku s Vámi. Potom jednoduše sledujte a nechte proudit své pocity. 

Energie proudí zpravidla ve vlnách a trvá 30 - 45 minut. Můžete pociťovat mravenčení, brnění nebo také teplo či zimu na různých místech těla. Můžete mít vize, vidět barvy či cítit změny. Každý učiní svou vlastní zkušenost. 90 % lidí změny cítí, ale někteří necítí vůbec nic. Přesto zasvěcení v každém případě proběhlo. Vlastní pocity jsou jen obohacením, nikoliv předpokladem zasvěcení. (Proč někteří lidé při zasvěcení nevnímají téměř nic a jiní oproti tomu pociťují velmi silné symptomy, to souvisí s momentálním vývojovým stavem žáka a je určováno jeho Vyšším Já. Je to tedy dáno tím, jak vysokého duchovního stupně jsme dosáhli v minulé inkarnaci a na jak vysokou hladinu vibrací jsme si v současné inkarnaci vyzvedli svoje tělo a čakry).

UPOZORNĚNÍ

Tento postup je v základech ke všem zasvěcovacím iniciacím. Vždy si pečlivě pročtěte svá skripta daného systému. U některých systémů při zasvěcení je vyžadováno speciálních vizualizací. Proto nezapomínejte, že pokud je specifický postup ve skriptech zapsán, musíte jej zahrnout do procesu přesně tak, jak je uveden.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 Vhodné je, když si můžete večer po zasvěcení dopřát slanou lázeň (1 kg soli na vanu vody). To podpoří čištění, ke kterému bude ve vašem těle docházet. Není to však podmínkou. Pokud nemáte vanu, ale jenom sprchové kouty, tak je logické, že tento úkon vynecháte nebo se můžete solí namazat a poté opláchnout. 

 Zasvěcení by se podle správného mělo dělat po západu Slunce - tedy večer, než půjdete spát. Zasvěcovací proces pak ve vás bude pracovat ještě několik hodin. Bude vám tedy doznívat ještě ve spánku. Mohou se vám zdát i sny, ve kterých uvidíte úryvek z nějakého minulého života - nebo sny, ve kterých vám může být sděleno nějaké důležité poselství.

Po každém zasvěcení je třeba odpočívat, hodně pít a nechat nové energie plně dosednout.

POTŘEBUJETE-LI PORDIT, NAPIŠTE NÁM: skolavzestupu@seznam.cz