ARCHANGELIC SEICHIM

Tento systém pracuje na základě spojení energií Seichim s energiemi Archandělů. Můžete tento systém použít kdykoliv s někým pracujete i sami na sobě tím, že zavoláte Archandělské Seichim.

První ze dvou zasvěcení studenta propojí s energiemi Seichim. Po provedení tohoto zasvěcení budete pokračovat druhým zasvěcením, které studenta propojí s Archandělskými energiemi. Druhé zasvěcení může být provedeno formou meditace vedené Mistrem Seichim.

Archandělé, stejně tak jako všichni andělé, jsou "inteligence", síla a zosobnění určitého aspektu Boha a přinášejí energii, kterou jejich síla představuje.

V tomto zasvěcení budete pracovat s energiemi Seichim a s deseti archanděly, z nichž sedm stojí před Božím trůnem. Každý z nich představuje jiný aspekt zdroje.

Budete se propojovat a pracovat s Archandělem Michaelem, Raphaelem, Gabrielem, Urielem, Jarahmeelem, Sarielem, Jophielem, Razielem, Zadkielem a Raguelem.

Projít tímto zasvěcením je nádherný zážitek. Každý z určených archandělů k vám přistupuje a v průběhu této iniciace vám dává dary, se kterými pak můžete nadále pracovat. Práce s touto energií je velmi jednoduchá a je spíše určena pro ty, kteří chtějí na sobě dále pracovat.

Obdržíte:

Učební materiály a certifikát v PDF.

Předpoklad:

Mistr učitel Seichim 

OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební podklady na uvedený email. Termín a čas zasvěcení domluvíme individuálně po přijetí platby.