ARCHANGELIC SEICHIM


Tento systém pracuje na základě spojení energií Seichim s energiemi Archandělů. Můžete tento systém použít kdykoliv s někým pracujete i sami na sobě tím, že zavoláte Archandělské Seichim.

První ze dvou zasvěcení studenta propojí s energiemi Seichim. Po provedení tohoto zasvěcení budete pokračovat druhým zasvěcením, které studenta propojí s Archandělskými energiemi. Druhé zasvěcení může být provedeno formou meditace vedené Mistrem Seichim.


Archandělé, stejně tak jako všichni andělé, jsou "inteligence", síla a zosobnění určitého aspektu Boha a přinášejí energii, kterou jejich síla představuje.

V tomto zasvěcení budete pracovat s energiemi Seichim a s deseti archanděly, z nichž sedm stojí před Božím trůnem. Každý z nich představuje jiný aspekt zdroje.

Budete se propojovat a pracovat s Archandělem Michaelem, Raphaelem, Gabrielem, Urielem, Jarahmeelem, Sarielem, Jophielem, Razielem, Zadkielem a Raguelem.


Projít tímto zasvěcením je nádherný zážitek. Každý z určených archandělů k vám přistupuje a v průběhu této iniciace vám dává dary, se kterými pak můžete nadále pracovat. Práce s touto energií je velmi jednoduchá a je spíše určena pro ty, kteří chtějí na sobě dále pracovat.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                                Boženka Papáčková

💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpokladem k zasvěcení je minimálně mistr SEICHIM. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. Certifikát zasílám na vyžádání.


CENA ZASVĚCENÍ: 2.600 KČ / 104 €