ZLATO-MODRÉ SVĚTLO


Se zasvěcením vstupuješ do vývojového procesu, ve kterém sám/sama poznáš, že všechno už tu je přítomno. Všechny části již v sobě máš, abys mohl/a žít život, jaký si přeješ a který se ti splní. Jde o sestavení různých částí skládačky v tobě, vytvoření dokonalého obrazu v sobě a o poznání, co a kdo skutečně jsi. 

Tato energie ti pomůže si vzpomenout, kdo jsi, přijmout ocenění sama sebe a zvednout závoj zapomnění. Jsi částí celku a důležitý/á pro společnost je důležité a načase, aby ses poznal/a a pozvedl/a ses nad sebe, aby sis uvědomil/a svou skutečnou velikost. Každý vývoj potřebuji svůj čas. Pokud jsi však připraven/a přijmout energii Zlato-modrého Světla ukazuje to, že jsi na správné cestě, že jsi ve svém vývoji tak daleko, že můžeš vystoupit na další stupeň svého Vyššího já a osvobodit jej.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                           Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: kdokoliv

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: 

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 1.000 KČ