VAŠE OBJEDNÁVKY


DÁLKOVÉ KURZY/E-BOOKY

Všechny dálkové kurzy, které poskytujeme formou učebny a e-booky, vyřizuje od září 2023 automat, který pracuje sedm dní v týdnu v neomezeném režimu. 

Po přijetí platby, automat objednávku spáruje během dvou hodin a automaticky odešle na Váš e-mail zakoupené materiály či přístup do učebny. Berte prosím na vědomí to, že přijetí Vaší platby na náš učet může trvat ( v závislosti na bance ), proto pokud provedete převod, neznamená to automaticky, že se platba na našem účtu objeví hned. Proto nelze počítat s tím, že po odeslání platby obdržíte zakoupený produkt v rámci dvou hodin. Spěcháte-li na zakoupený produkt, potom využijte možnosti a zadejte okamžitou platbu. V takovém případě Vám kurz do dvou hodin dorazí.

Pro všechny objednávky platí, pokud neobdržíte zakoupený produkt do 24 hodin od zaslání platby, kontaktujte nás na e-mailu: skolavzestupu@seznam.cz 


ZASVĚCENÍ/INICIACE

Zasvěcení si můžete objednat kdykoliv. Po přijetí platby Vám zašleme učební materiály. Termíny zasvěcení nabízíme sedm dní v týdnu, ale na e-mailu jsme pouze od pondělí do neděle. 


DALŠÍ AKCE

Domlouváme individuálně.