VAJTRA TUMMO REIKI


Vajra Tummo reiki (VTR) je varianta reiki, jejíž kořeny sahají do starých esoterických systémů Tibetu. Ranná forma VTR je nazývána Vajra gTummo. Vajra znamená "hromový klín", ale také "diamantové žezlo". Vajra jako symbol představuje v podstatě neproniknutelnost, nerozlomitelnost, nedělitelnost, nezničitelnost, atd. osvícení, stav Buddhy jako Ducha Vajry. Z hlediska buddhistického učení symbolizuje Vajra nerozlomitelnou kvalitu diamantů, nezničitelnou sílu hromového klínu a nedělitelnou čistotu prostoru. 

Tummo nebo Tummo znamená "svatý oheň". Z větší části je gTummo, příp. Tummo, které je také známé jako "kundalini", částí tradiční jógy a je nazýváno "Šest jogínů z Naropy". gTummo neznamená v tibetštině ani horký či teplý, nýbrž se také vztahuje na mystickou techniku, protože jím vytvořená energie není v prvé řadě uvažována k zahřátí těla uživatele, nýbrž k podpoře úsilí o dosažení spirituální dokonalosti. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                      Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: Mistr

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 4

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 7 dní

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 2.500 KČ