REIKI KUNDALINI


Kundalini Reiki je energetický systém založený na probuzení Kundalini v zasvěcovaném člověku. Slouží k odbourávání bloků, k čištění zamrzlých emocí a starých emočních bloků. Pracuje s čakrami a celkově slouží k pročištění jednotlivých jemnohmotných těl člověka. Jeho hlavním úkolem je umožnit, aby naše přirozená Kundalini energie stoupala čakrami vzhůru a vedla nás k naší prapodstatě a osvícení. Kundalini Reiki je hadí síla v nás, která sídlí v dané podobě v kořenové čakře, kde většinou spí. 

Zasvěcení do I. stupně Kundalini Reiki je nejdůležitější – má funkci přípravy klienta na přijetí zasvěcení do Kundalini Reiki. Při tomto zasvěcení jsou všechny bloky v čakrách, které brání harmonickému proudění energie v těle, odstraněny (především v kořenové čakře). Je otevřen hlavní energetický kanál z korunní čakry ke kořenové čakře, je vyčištěný a připravený pro Kundalini probuzení, které zažijete v Kundalini Reiki 2.stupně. Je posílena srdeční čakra a energetický kanál od rukou ke korunní čakře je otevřený tak, aby Reiki energie mohla téci. Všechny hlavní čakry a energetické kanály jsou vyčištěny a otevřeny, připravené k vaší budoucí práci s energií Kundalini.

Při II. zasvěcení je zapálen Kundalini oheň, všechny hlavní čakry a energetické kanály jsou vyčištěny a otevřeny. Toto zasvěcení slouží jako přípravné k celkovému otevření a pročištění energetických kanálů, ke kterému dochází v Mistrovském stupni. S Kundalini Reiki je možné léčit na dálku i dotykem. Doporučuje se používat speciální Kundalini Reiki meditaci, která pomáhá při očistném procesu. Zvětšuje a posiluje Kundalini energii v těle.

Díky III. zasvěcení je Kundalini plamen zcela zapálen, čakry jsou otevřeny a energetické kanály pročištěny. Jsi zcela připraven vnímat a ovládat tuto energii ve svém těle. 

KUNDALINI BOOSTER

Dalších 9 zasvěcení nazývané "boostery" slouží k zesílení vjemu Kundalini energie a k posílení práce s ní. Nové informace v těchto zasvěceních obsaženy nejsou, pouze slouží k zesílení proudu energie, k pročišťování čaker a energetických kanálů.

Tato zasvěcení slouží k zesílení energie, rozšíření čaker a energetického kanálu. Nové vědění předáváno není. Oproti Kundalini Reiki 3 se zdvojnásobí energetická úroveň.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                              Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD KUNDALINI I.II.II. - min. II. stupeň REIKI

PŘEDPOKLAD KUNDALINI BOOSTER I.II.III. - Mistr REIKI

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 2

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 7 dní

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA KUNDALINI I.II.III. - 2.400 KČ

CENA KUNDALINI BOOSTER I.II.III. - 2.400 KČ