USUI REIKI

CERTIFIKOVANÝ KURZ USUI SHIKI RYOHO REIKI III.


V tomto stupni jsou zahrnuty pokročilé techniky Reiki. Naučíte se účinně uvolňovat blokády, odstraňovat karmické zátěže, vymazávat staré negativní programy z podvědomí, rozbíjet negativní emoce a strachy, odstraňovat páteřní bloky, pracovat se srdcem, odstraňovat viry z těla ( léčit virová onemocnění AIDS ), nabíjet různé předměty i elektrické přístroje, odrušovat geopatogení zóny, silně čistit místnost či jiné prostory od psychosomatických a negativních energií, otevírat astrální brány. Léčit barevnou energií Reiki atd. Budou Vám předány další symboly a především se naučíte pracovat s mistrovským symbolem. Ve III. Stupni Vám bude rozšířen kanál pro tok energií až na mistrovskou úroveň, tedy na nejvyšší možnou mez, co člověk bez následků může snést. Zasvěcuje se zde celý systém čaker, budou Vám tedy iniciovány i 1, 2 a 3 čakra. Na semináři se naučíte různé mistrovské techniky. III. a IV. Stupeň Reiki, lze spojit dohromady a absolvovat je současně.

CELÝM KURZEM TĚ PROVEDE

Velmistr/Učitel REIKI a jiných systémů, Boženka Papáčková 💌 skolavzestupu@seznam.cz 

Děkuji, že mohu být Tvým Mistrem ....

V KURZU SE NAUČÍŠ

✔ pokročilé techniky REIKI
✔ práci mistrů
✔ práci s mistrovskými symboly
✔ dýchání REIKI
✔ efektivně pracovat s energií 

KURZEM ZÍSKÁŠ

✔ obsáhlé a kompletní učební materiály

✔ harmonizaci a pročištění

✔ neomezenou podporu

✔ možnost opakovaného zasvěcení

certifikát o absolvování zasvěcení


UČEBNÍ MATERIÁLY REIKI III.

Kurz obsahuje rozsáhlé učební materiály v PDF, které si můžeš vytisknout. Tato skripta jsou záchytnými body na cestě REIKI.

Transpersonální systém čaker. Dvanáct čaker vzestupu. Nauka o karmě. Devět vhledů celestinského proroctví. 

Dále k tématu samotné REIKI

✔ duchovní principy mistra ✔ odpovědnost klienta ✔ sedm očí/smysly ✔ vznik blokád ✔ uvolňování blokád  ✔ pokročilé techniky ✔ symboly rozšířeného systému REIKI ✔ metody aktivace symbolů ✔ praxe se symboly ✔ meditace ✔ příčiny onemocnění ✔ stálý kanál REIKI ✔ meditace mistrů ✔ dýchání REIKI - dračí dech ✔ fialový dech ✔ umocnění cílů ✔ manifestační trojúhelník ✔ krystalová mřížka ✔ energetické čistící pole ✔ posilování energie ✔ posilování čaker ✔ REIKI ochranná koule ✔ tradiční japonské techniky ✔ intuitivní vedení ✔ suchá koupel ✔ posílení myšlenek a přání ✔ skenovací technika ✔ zasvěcení kamenů ✔ reflekční očista

Dále obdržíš v PDF informace, jak se k zasvěcení připravit a co lze očekávat. Přikládám také PDF - cesta Mistra a meditaci pro snadnější a vědomé naladění se na energii REIKI.

Všechny dotazy ráda zodpovím. A hlavně, jsi mým žákem a proto, jsem tady pro Tebe kdykoliv.

 💌 skolavzestupu@seznam.cz 

CENA KURZU: 2.500 KČ 


PO ÚSPĚŠNÉM ABSOLVOVÁNÍ KURZU ZÍSKÁŠ CERTIFIKÁT, KTERÝ BUDE VĚČNOU PŘIPOMÍNKOU TVÉHO VELKÉHO DNE.