USUI REIKI

CERTIFIKOVANÝ KURZ USUI SHIKI RYOHO REIKI II.


Zasvěcení do Reiki II je silné, neboť Vám mimo jiné bude otevřen i páteřní kanál, čakry na rukou a chodidlech. Energie tak silněji proudí tělem, ruce mají silnější léčivou sílu a do nohou je přijímáno mnohem víc zemské energie. Na kurzu vám budou předány tradiční symboly Reiki, díky nimž získáte schopnosti mentálního přenosu energie Reiki. Budete tedy umět posílat Reiki na dálku, do budoucnosti i minulosti, planetě Zemi, pro zdárné vyřešení nějaké situace apod. – a to dokonce i mimo čas a prostor. Budete léčit nemoci na úrovni příčin (mentální terapie). Techniky II. stupně Reiki mají zesílenou formu a tím se délka léče zkracuje. V tomto stupni jsou zahrnuty ,,pokročilé techniky" Reiki. Naučíte se účinně uvolňovat blokády, odstraňovat karmické zátěže, vymazávat staré negativní programy z podvědomí, rozbíjet negativní emoce a strachy.

Vítejte na této cestě ...

CELÝM KURZEM TĚ PROVEDE

Velmistr/Učitel REIKI a jiných systémů, Boženka Papáčková 💌 skolavzestupu@seznam.cz 

Děkuji, že mohu být Tvým Mistrem ....

V KURZU SE NAUČÍŠ

✔ hlubší práci s  REIKI
✔ pracovat dálkově
✔ zvyšovat své vibrace a životní energii
✔ terapeutické techniky REIKI
✔ efektivní práci se symboly

KURZEM ZÍSKÁŠ

✔ obsáhlé a kompletní učební materiály
✔ harmonizaci a pročištění
✔ neomezenou podporu
✔ možnost opakovaného zasvěcení
✔ certifikát o absolvování zasvěcení 

UČEBNÍ MATERIÁLY REIKI II. 

Kurz obsahuje rozsáhlé učební materiály v PDF, které si můžeš vytisknout. Tato skripta jsou záchytnými body na cestě REIKI.

Práce s energetickými těly. Nauka o čakrách. Otevírání a uzavírání čaker. 

Dále z tématu samotné REIKI

✔ slib REIKI ✔ tradiční symboly ✔ vysílání léčivé energie ✔ kombinace REIKI symbolů ✔ působení na dálku ✔ léčení dle fotografie ✔ posílání REIKI do budoucnosti ✔ čištění vzorců minulosti ✔ posilování afirmací ✔ techniky odpuštění ✔ energie prosperity ✔ umocnění cíle ✔ skupinové dálkové léčení ✔ celosvětové meditace za mír ✔ techniky osobní očisty ✔ sprcha REIKI ✔ ošetření geopatogenních zón ✔ ošetření nepříjemných situací ✔ 


💌 skolavzestupu@seznam.cz

CENA KURZU: 1.900 KČ


PO ÚSPĚŠNÉM ABSOLVOVÁNÍ KURZU ZÍSKÁŠ CERTIFIKÁT, KTERÝ BUDE VĚČNOU PŘIPOMÍNKOU TVÉHO VELKÉHO DNE.