REIKI FIALOVÉHO PLAMENE


V létě roku 2000 nalezla Iva Moor 40 symbolů. Nazvala je Reiki Fialového plamene. Není to žádné lepší nebo nové reiki. Ivy Moor si je jistá, že to jsou "staronové" symboly. Ivy používala denně určitou mantru Nanebevzaté Mistryně Kwan Yin, tedy vzývala Fialový plamen. Touto mantrou přivolávala Přítomnost Kwan Yin. Viděla symboly a rychle je namalovala, aby tuto informaci zajistila. Nehledala vědomě, jen se pokoušela prohloubit svou duchovnost. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                  Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: Mistr

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: 

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 1.500 KČ