NUMEROLOGICKÝ KALENDÁŘ

Magická energie čísel nás provází v každodenním životě. Tato jemná energie dokáže silně podporovat naše záměry, a je stará jako lidstvo samo. Cokoliv v životě řešíte, můžete zvládnout, když budete umět pracovat s energiemi čísel. Jakýkoli problém zvládnete, když se na něj budete soustředit ve správný čas. Vše vyřešíte tehdy, když se soustředíte na to, aby neexistoval rozpor mezi přáním vědomí a přáním podvědomí. Numerologický kalendář, který si sestavíte, se stane vaším průvodcem těmito energiemi. Naučíte se, kdy je vhodné řešit práci, kdy lásky a kdy například bydlení ... Poznáte základ od kterého se snadněji odrazíte a budete vědět, co vás čeká. 

NAUČÍME SE

V kurzu se naučíme si vypočítat energie kolektivního roku, energie osobního roku, měsíce a dne. Budeme tedy vědět, jaká čísla nás ovlivňují a jak s jejich pomocí můžeme snáze proplouvat naším životem, protože poznáme energie kolem sebe, které na nás momentálně působí. Jedná se o takový numerologický horoskop, který jak uvidíte opravdu funguje.


Kurz vás krok za krokem provede výpočty a popisky. Získáte také kalendář pro rok 2023 a 2024, kam si své výpočty  můžete zapisovat.