LEMURSKÉ KRYSTALY

LEMURSKÉ KRYSTALY I. a II. STUPEŇ

Lemurské krystaly byly používány ke stavbě mostů, k zahřívání vody apod. Některé byly používány jako nástroje, jiné pomáhaly při duchovním léčení a uvolňování karmických svazků a jsou ještě dnes důležité pro ty, kteří mají z minulých inkarnací "lemurská" karmická spojení. Lemurská kněžská kasta byla schopna se spojit s těmito Lemurskými krystaly.


Symboly, které jsou předkládané v tomto systému, obsahují "duchovní esenci" z některých lemurských krystalů. Jsou to meditační a učební symboly, které podporují vývoj světelného těla a sjednocení duše. Linie Lemurské krystaly obsahuje celkem 13 symbolů a je rozdělena na dvě části (dvě zasvěcení). V první části se předává 6 symbolů, druhá část má 7 symbolů. Linii channelovala Carola Hundt v srpnu roku 2005.


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpokladem k zasvěcení je Lemurské zmocnění. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ  -  2.000 Kč / 80 €


Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                                💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.