GOLDEN TRIANGLE REIKI


LÉČEBNÝ SYSTÉM ZLATÉHO TROJÚHELNÍKU

Zlatý triangl je nádhernou, jednoduchou energií, která může být použita k léčení a ochraně Tvé a ostatních. Je vnímána velmi podobně jako Usui reiki nebo Seichim, ale je o něco silnější. Tento systém může být používán společně s ostatními systémy, protože se výborně doplňují. K použití Zlatého trianglu dochází vizualizací zlatého trojúhelníku před třetím okem, který se točí ve směru hodinových ručiček. Nepotřebuje symboly nebo jiné pokyny. Můžeš Bohyni Isis požádat, aby tě ve tvém úmyslu podpořila a energii zesílila.

Se Zlatým trianglem bylo, dle Jamese Purnera, : "...docíleno dobrých výsledků při ošetření rakoviny, ale také u srdečních problémů a jiných chronických potíží, které nemohly být úspěšně ošetřeny všeobecnou medicínou. Ne v každém případě dojde k uzdravení, avšak úspěšnost se přece jen velmi vysoká." Zlatý triangl nenahrazuje lékařské ošetření. Zlatý triangl je zasvěcení do alternativní léčebné metody, kterou můžeš použít v rámci svých možností.

Při zasvěcení následuje zvětšení duchovních a telepatických schopností skrze třetí oko s velice povzbuzujícím efektem, který má za následek energetizaci v oblasti třetího oka. Protože tu má sídlo naše poznání, může se objevit mimosmyslové vnímání. Někteří lidé si toho všímají víc než ostatní. 


Zlatý triangl je samostatný systém, může však být společně používán stejně tak dobře se všemi ostatními energetickými systémy. Pokud jej použiješ společně s ostatní energií, bude síla větší, protože tato energie má velmi vysokou frekvenci. Tví klienti budou ve většině případů během příjmu pociťovat silné teplo a lehké vibrace. Někteří pociťují zvláštní chlad. Tímto systémem pracuješ více na úrovni duše, než na fyzické. Při ošetření se nemusíš klienta dotýkat, energie je vizualizovaná jako zlatá energie, která proniká klientem.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                          Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: Mistr

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 7 dní

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 2.500 KČ/ 100 €