ANDĚLSKÉ REIKI III.


Třetí a závěrečný stupeň vyžaduje mistrovskou linii REIKI, tedy REIKI III. Pracujeme zde s andělskými symboly, ale také se symboly podle Usuiho. Zdá se, že zde naše cesta končí, ale opak je pravdou. Stáváme se Mistry, a tím naše skutečná cesta teprve začíná.

Andělé nás doprovázejí, již je věrně známe, pracujeme s nimi a máme vytvořen krásný pevný vztah. 

Při třetím zasvěcení se stáváte Mistrem/Učitelem. Naučíme se čistit auru, pracovat s vizualizací světla a dýchání, rozšířené techniky bílého světla, energetické čištění, automatické psaní a jeho symboly, jak předávat věčné světlo a zasvěcovací postup pro další osoby.

I tento stupeň sebou přináší mimořádně silné zážitky a okamžiky plné světla a lásky. 

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: REIKI III.

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 1.600 KČ - VÁNOCE 1.000 KČ