Vztahové shody

KARMICKÉ PARTNERSTVÍ aneb CO SE MÁM NAUČIT


Naučte se rozumět vztahům s partnery, příslušníky rodiny nebo s kamarády. 

Žádná osoba v našem v životě nepřichází náhodně, má jasně dané místo i význam. Jsou to partneři, rodiče, ale i kamarádi a další. 


Prostřednictvím tohoto kurzu pochopíte  jaké máte vazby a úkoly s lidmi kolem vás. Proč jste se v tomto životě setkali. Zda je mezi vámi karmické pouto, magnetická přitažlivost nebo dokonce dohoda o vtělení. 

Získáte  hluboký vhled do svých vztahů a budete schopni na něm úspěšně pracovat tak, aby byl harmonický a úspěšný. Najdete jeho slabiny i silné stránky.

ODPOVÍTE SI NA OTÁZKY

Proč vám nefunguje vztah? Proč máte pocit, že Vám druhý nerozumí?  Proč nedokážete toho druhého opustit? Co máte ve vztahu pochopit? Co se máte ve vztahu naučit? 

Zjistíte, na jakých tématech máte s určitou osobou pracovat. 


Náplň kurzu

  • vypočítáme si naše karmické kód a naše životní lekce v tomto životě
  • vypočítáme si kódy partnerů či rodinných příslušníků a jejich životní lekce 
  • vypočítáme si společné vztahové shody s partnery a osobami kolem nás a najdeme společné lekce na kterých máme pracovat a kterými budeme společně procházet
  • zjistíme jaká přitažlivost nás spojuje s  partnery i lidmi kolem nás ( zda karmické vazby, magnetické nebo osudové přitažlivosti ) atd.
  • odhalíme náplň vztahu a naučíme na něm úspěšně pracovat  • obsahuje PDF podrobné manuály 
  • obsahuje ukázku osobního rozboru
  • zajišťuje neomezenou podporu formou e-mailu


O KURZUKurz je vhodný pro všechny zájemce. Po absolvování tohoto kurzu budete plně ovládat karmické a životní výpočty s partnery a lidmi kolem sebe. Získáte tak přehled o všech společných energií, které Vás vzájemně spojují. Dokážete si najít témata ve kterých se mohou objevovat problémy a také to, zda si nesete karmické vazby minulých životů.

Cena kurzu: 999,- Kč         AKCE PRÁZDNINY - 299,- Kč

Kurz zasíláme od 31.7.2021 až 4.8.2021 - objednávky přijímáme bez omezení.


Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Kurz zasíláme na uvedený e-mail v den přijetí platby.