VZESTUP PLANETY ZEMĚ


BRÁNY VZESTUPU

12.12.2021 - 21.12.2021 - 22.2.2022

21.12.2021 v 17:00 hodin nastává zimní slunovrat galaktické konjunkce, kde budou na planetu Zemi vysílány velmi vysoké energetické vlny, které přinesou mnoho změn a transformací.

V tento důležitý den máme všichni možnost se konečně sjednotit a společně do éteru vyslat ( modlitbu/meditaci ) SVĚTLA, za život v lásce, harmonii a jednotě přesně tak, jak byl člověk stvořen a to, být jednotou se vším a především sám se sebou a svým domovem, kterým je naše planeta Země. 

Pro tuto příležitost je po celém světě aktivována meditace k posílení tohoto globálního projektu.

K této meditaci se můžete připojit 21.12.2021 v 17:00 hodin.

K TOMUTO CELOSVĚTOVÉMU PROJEKTU TAKÉ LZE PODEPSAT PETICI


O VZESTUPU planety toho bylo napsáno už mnoho, je to v současnosti jedno z hlavních témat dnešní doby. Jedni se pečlivě vzdělávají, připravují a druzí se vysmívají. Faktem je, že tento proces není náhlého charakteru, ale nese se s námi už pěkných pár let, kde datem 21.12.2012 skončil evoluční cyklus.  Současný proces VZESTUPU se výrazně urychlil, a cítí jej každá bytost na Zemi. 

Dalším magickým datem je 12.12.2021, kdy se otevřela brána VZESTUPU, a na naší Zemi proudí velmi mocné probouzející energie, kde všichni můžeme tyto vibrace absorbovat a využít je ve svůj prospěch. Tato brána dnem 21.12.2021 bude na svém vrcholu, jakoby rozšíří svoji působnost tak, aby zasáhla co největší počet lidí. Tento energetický gigant ucítíme všichni. ( Můžete mít zvýšený zájem o toto téma, o téma vzdělávání se, cítit nezvyklé emoce a energie, mít potřebu iniciací, naše vědomí se rozšíří, apod. ). Neuvědomělý člověk také bude tyto silné vibrační pásy vnímat, však pouze na své úrovni rozvoje. 

Tato brána se bude uzavírat opět magického data 22.2.2022, kde poté nastane stabilizace tohoto tohoto přechodu, což znamená, že bude ukončen starý metrix.

Nezapomínejme, že je jedná o mocné vlny energií, ve kterých jsme všichni jakožto obyvatelé planety Země, a proto máme VŠICHNI možnost nového přechodu, jen víme, že ne všichni jsou na tento přechod připraveni protože každý procházíme individuálním stupněm svého vývoje. Toto je důvod k tomu, že přirozeně dojde k masivnímu dělení lidí, což se mimochodem už nějaký ten pátek děje, stačí se porozhlédnout kolem sebe. Protože ve svém okolí a v pozorování procesu života, vždy najdeme odpovědi a důležitá znamení. 

Naši tvůrci nás probouzejí a my můžeme zanechat vše co nepotřebujeme. Můžeme vystoupat k vyššímu poznání a žít podle pravidel jednoty, harmonie a lásky.

Ti, kteří žijí na nižších vibracích, tedy ve 3D, pro ty bude tento přechod velmi náročný. Jejich pravé hodnoty nebudou vidět protože jsou nahrazeny falešnými. Tito lidé budou žít v iluzi a nepravdě, budou se potýkat s životními problémy a nemocemi, ale 3D se nikam neztratí - umožní i těmto lidem postupný VZESTUP, který budou prožívat pouze v záblescích. 

Ten kdo nestihl pracovat na svém duchovním vývoji, už nebude mít čas na sobě pracovat k osvícení a VZESTUPU, protože duchovní proces je dlouhodobého charakteru. Budou moci zahájit své učení v jiných životech. NAŠE ŠKOLA PRO VÁS PŘIPRAVILA SAMOSTATNOU MEDITACI, JAK SE SPOJIT S MEZIGALAKTICKOU RADOU PŘI CESTĚ VZESTUPU. 

NAŠE PROJETKY DUCHOVNÍHO RŮSTU