EXPEDICE BOSNA

PŘIDEJTE SE K NÁM 

VYDEJTE SE S NÁMI ZA ZÁHADAMI A LÉČIVOU ENERGIÍ BOSENSKÝCH PYRAMID

25.5. - 28.5.2023

Zdarma Vás tímto údolím provedeme a strávíme s Vámi celý čas.

Bosenské pyramidy objevil v roce 2005 doktor Semir Osmanagich. Jejich stáří je dle moderního radio carbonového testování odhadnuto až na 34 000 let. Pyramidy jsou pokryté několika vrstvami pevného betonu, který je dle testů tvrdším, než je nám v současnosti znám nejtvrdší beton, který dokážeme vyrobit.

Energie celého pyramidového komplexu ( pyramida Slunce, Měsíce, Lásky a Draka ), spolu s podzemními labyrinty, je známá tím, že nejenže zastupuje velmi magickou a silnou energii, ale tato místa dokáží léčit jak fyzické tak duševní nemoci. Manifestovat přání a spojit se s mosty dávných civilizací. 

Srdečně Vám zveme na expedici/výpravu BOSNA 2023. Toto setkání nabízíme zcela zdarma ( s vyjímkou ubytování v námi rezervovaném apartmánu ). Během společného pobytu Vás provedeme údolím Visoko s tunely v Ravne a pyramidou Slunce. Povíme si něco o nalezení pyramid, jejich funkci, o energetickém systému v okolí, také o podzemním labyrintu. Navážeme na dávné civilizace od Atlantidy přes Egypt až po současnost. Budeme meditovat, vnímat léčivé energie a splníme si svá přání. 

Budeme mít mnoho prostoru ke společným diskuzím a vyprávění. Každý si najde i čas sám pro sebe.

PROGRAM VE VISOKO

25.5.2023 
Příjezd po vlastní ose do města Visko ( Bosna  Hercegovina - cesta z Prahy cca 1000 km ). Po příjezdu ubytování v apartmánech a odpočinku po cestě. Kdo bude mít zájem, můžeme se po ubytování sejít v místní zahradě nebo v apartmánu. Příjezd kolem 20:00 hodiny. 

26.5.2023

Navštívíme tunely v RAVNE ( cca pár minut autem ). Kde se zúčastníme komentované prohlídky labyrintů. Poté se můžeme do tunelů vrátit, protože se v nich nacházejí meditační léčivé místnosti. Dále navštívíme park v RAVNE, který je v těsné blízkosti tunelů, kde budeme relaxovat a meditovat, každý si najde co ho bude bavit a zajímat. V parku se nachází spousta kamenných kruhů a obrazců posvátné geometrie. Zakoupit si můžeme zdejší minerální kameny, léčivou bosenskou vodu nebo si nechat změřit a vyfotit svoji auru. V areálu se nachází různé občerstvení a kavárny. Po návratu do apartmánů je plánováno večerní posezení v zahradě ( možnost grilu ), s vyprávěním.

27.5.2023

Navštívíme pyramidu Slunce s odborným výkladem a uděláme si meditaci. Prozkoumáme zákoutí 30 tisíc let datované pyramidy. Poté se přesuneme na vrchol pyramidy, kde můžeme cítit její léčivou sílu, kterou vyzařuje její střed. Zde se nachází starobylá studna přání, které si také manifestujeme. Na spodní části pyramidy i na jejím vrcholu si každý najde i svůj osobní prostor k vnímání a nacítění energií. Možnost navštívení místní restauraci a povečeření - dohoda ( ceny totožné s ČR ). 

28.5.2023 

V ranních a dopoledních hodinách odjezd do ČR. Dopravu a stravu si zajišťuje každý samostatně. Máme dobré zkušenosti, když někdo cestuje v plně neobsazeném autě, může někoho k expedici přibrat ( dohoda cestovného je na každém zvlášť ). Cestování po údolí Visoko, je nutná vlastním automobilem. V Ravne i u pyramidy Slunce je k dispozici bezplatné parkoviště. 

Stravu si každý zajišťuje sám. Máme zkušenosti si hezky česky nabalit stravu. Ve Visoku je k dispozici mnoho obchůdků i velké supermarkety, kde se dá nakoupit za ceny shodné s ČR nebo i levněji. Samozřejmostí jsou i restaurace a rychlá občerstvení. 26.5. 2023 by bylo příjemné venkovní posezení u grilu, kde si můžeme společně něco ugrilovat. 27.5.2023 se po dohodě můžeme společně odebrat do místní restaurace.


K expedici bude vytvořena dočasná FB skupina, kde si předáme různá doporučení k cestě i k samotnému pobytu. Můžeme si také domluvit, zda by někdo chtěl jet v závěsu více aut nebo samostatně. 

Vnímáme se jako celek/jedna výprava a jsme tady všichni pro všechny.


PODZEMNÍ TUNELY RAVNE

PARK RAVNE

SLUNEČNÍ PYRAMIDA

VRCHOL SLUNEČNÍ PYRAMIDY


UBYTOVÁNÍ

Máme zajištěný apartmánový dům se čtyřmi byty přímo ve městě Visoko. Kapacita je omezena na 15 osob ubytovaných ve čtyřech apartmánech. Příjezd 25.5.2023 kolem 20:00. 

 Protože se obsazenost rychle zaplnila, máme zajištěný druhý apartmán ve vzdálenosti 400 metrů od hlavního apartmánu. Kapacita obou apartmánu je 25 osob.


HLAVNÍ APARTMÁN

Hlavní ubytování poskytuje sluneční posezení v zahradě s grilem. Parkování na pozemku je  zdarma. K dispozici je bezplatná Wi-Fi. Nacházejí se zde 4 apartmány, některé apartmány mají satelitní TV a plně vybavenou kuchyň. Na místě se domluvíme na sestavě obsazenosti jednotlivých apartmánů. V tomto apartmánu se budeme společně scházet. 


DRUHÝ APARTMÁN

Je vzdálen 400 metrů od hlavního apartmánu a nabízí ubytování ve třech apartmánech. Parkování na pozemku je zdarma. K dispozici je bezplatná Wi-Fi. 

NÁKLADY 

Výpravu si každý hradí sám ( cesta, strava, vstupy v RAVNE ). Za ubytování, které zajišťujeme my, vybíráme částku 1500,-/ osoba - za celý pobyt. Částka je splatná při rezervaci.
Ve městě se nachází občanská vybavenost - bankomat, lékař, obchůdky i větší nákupní centra, kde lze pohodlně nakoupit. Ceny jsou zde shodné s cenami v ČR. 

DALŠÍ CENY

Vstup do tunelů RAVNE s výkladem: 15 EUR ( cca 350 KČ )
Vstup do tunelů RAVNE k meditaci: 5 EUR ( cca 120 KČ )
Vstup na pyramidu Slunce: 2,5 EUR ( cca 60 KČ )
V Ravne můžete zakoupit místní léčivou vodu v ceně 10 EUR (  cca 250 KČ ). Nabízejí zde změření a focení aury v cenně cca 25 EURO. V okolí je mnoho obchůdků se suvenýry zaměřené na krystaly.

POZNÁMKA: ceny vstupů jsou orientační. Vzhledem ke zdražování služeb, se mohou malinko lišit.

JDETE S NÁMI? PAK SE PŘIDEJTE DO FB SKUPINY - EXPEDICE BOSNA


Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám!        💌skolavzestupu@seznam.cz 


TO SE MI LÍBÍ, JEDU TAKY! 

V případě, že jedete s dalšími osobami, rezervujte si expedici jednotlivě a do poznámky napište, že k sobě patříte. Děkujeme.

FOTOGALERIE 2022

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Boženka a Peťa