Výklady karet

Výklady karet nám jasně a zřetelně odpovídají na otázky našich životů. Ať už stojíme kdekoliv nebo řešíme jakékoliv těžké situace, můžeme se obrátit na výklad karet, který nám poodhalí skryté tajemství děje, který píše náš život!

Výkladem karet se zabývám 15 let, kde profesionálně vykládám necelých 10 let. Ráda Vám pomohu najít řešení a cestu z různých životních oblastí. Ať se jedná o partnerské a citové záležitosti, finanční starosti, oblast zdraví nebo další otázky, které píše sám život. Nebojte se na mě obrátit. Výklady zpracovávám rychle, diskrétně a se srdcem na dlani.

VÝKLAD JEDNÉ OTÁZKY

Tento výklad se zaměřuje na jeden okruh dané otázky. Můžete se libovolně ptát na vše, co Vás trápí nebo zajímá. Tématům se meze nekladou, máme neomezenou možnost nahlédnout pod pokličku všech našich současných i budoucích kroků.

Zadejte si k tomuto výkladu prosím konkrétní otázku. Získáte tak konkrétní odpověď.

V objednávkovém formuláři zadejte jména a data osob, na které se ve výkladu budete ptát. 

CENA VÝKLADU: 199,- Kč - 1. otázka

CENA VÝKLADU: 499,- Kč - 3. otázky

VÝKLAD DO KONCE ROKU 

U tohoto výkladu se nepokládají otázky. Postačí jméno a datum narození. Dozvíte se tak vše, co se bude kolem Vás dít do konce roku 2021, a čím budete procházet. 

Jedná se o velmi vyhledávaný výklad karet, protože pokud se dozvíme co nám nadcházející měsíce chystají do cesty, máme zároveň možnost ukončit v rámci data 31.12. vše co není žádoucí a užít si přechod do nového období.

POZNÁMKA: vše co nestihneme do konce roku, se automaticky přenáší na celý následující rok! Proto ptejte se, co Vás ještě čeká... 

Do objednávkového formuláře nezadávejte další osoby ani otázky. 

CENA VÝKLADU: 299,- Kč


K výkladu používám mariášové karty, kde také můžete využít kurz " mariášových karet" a naučit se s těmito kartami úspěšně pracovat. 

Výklady jsou vyhotoveny individuálně v pořadí objednání. Vzhledem k mému vytížení ( lektorské práce školy vzestupu ), se může výklad protáhnout. Proto prosím o zaškrtnutí kolonky o naléhavosti výkladu. Děkuji Boženka 


Vaše objednávka

Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Přihláška se stává platnou po přijetí platby.