PROFESIONÁLNÍ A TERAPEUTICKÉ 

- VÝKLADY KARET - 


!! VÍTEJTE VE SVĚTĚ ODPOVĚDÍ !!

V naší letité praxi se zaměřuje na různé druhy výkladů, kde pracujeme s větším množstvím různých karet. Jsme tak schopni pokrýt větší počet zadaných otázek, a přiblížit Vás k odpovědím, které hledáte. 
Naše výklady jsou profesionálního charakteru a nespadají do sekcí "pokus - omyl" naopak vycházejí z hloubkových nauk a praxe.

MOŽNOSTI VÝKLADU KARET

HOMEOPATICKÝ VÝKLAD KARET

Vykládáme odborné karty celostní medicíny, kde se podrobně zaměřuje na původ a vznik nemoci klienta. Tento výklad je vhodný, pokud máte nějaké zdravotní potíže a nedokážete se v poselství nemoci orientovat. Jednoduše nevíte, co Vám nemoc sděluje, proč vznikla a jak ji léčit. 

Výklad obsahuje kompletní popis vzniku nemoci. Dále se soustředí na spirituální, psychologický, sociologický nebo energetický zdroj problému. Doporučuje vhodnou léčbu a také vitamíny. Tento výklad je kanálem mezi nemocí a tělem klienta.


KARTY LÁSKY

Výklad karet, který je vhodný  pro zadané. Výklad neodpovídá na konkrétní otázky, ale věnuje se třem oblastem a to:

  • hovoří o tom, co tazatel prožil před vstupem do současného vztahu, a co je potřeba ještě vyřešit k vyčištění starých energií, které do nového vztahu nepatří
  • hovoří o společných tématech, které partnery spojují a co je baví
  • hovoří o oblasti vztahu na kterou je potřeba se zaměřit


TENTO VÝKLAD VÁM POSKYTNE NOVÝ POHLED NA SOUČASNÝ VZTAH A UMOŽNÍ VIDĚT TO, CO MŮŽE BÝT SKRYTÉ...  

ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ

Andělé a duchovní průvodci jsou neustále kolem nás a mají velký zájem nám pomáhat ve všech oblastech našich životů. 
Může se stát, že se s nimi teprve učíte komunikovat nebo zrovna jejich řeči nerozumíte... Proto můžete využít výklad ANDĚLSKÉHO POSELSTVÍ.