VÁNOČNÍ PŘÍJEM ZASVĚCENÍ

SHAMBALLA

POJĎME SI NADĚLIT KRÁSNÉ ENERGIE V KRÁSNÝ ČAS VÁNOC

Energie SHAMBALLA je sloučením různých energií: univerzální životní energie, MAHATMA energie, neboli JÁ JSEM přítomnost, energie nanebevzatých mistrů. 

Symboly SHAMBALLA jsou vkládány přímo do aury klienta, tím je její použití velmi jednoduché ( oproti REIKI a dalším ). 

Se SHAMBALLA léčíme sami sebe, své blízké, svůj domov a prostředí, zvířata, přírodu, ale i kolektivní dění na planetě Zemi. Ve vyšších stupních se jedná o jedny z nejsilnějších energiích, které máme k dispozici.

SHAMBALLU budete jednoduše milovat a jednoduše používat naprosto kdykoliv. 

SHAMBALLA 1024

SHAMBALLA 2002

Zasvěcení obsahuje IV. stupně v jedné iniciaci. Je navazujícím systémem SHAMBALLA 1024, proto jej může přijmout pouze Mistr SHAMBALLA ( musíte mít ukončenu linii 1024 ). 

SHAMBALLA 2002 je novější a rozšířenější systém, který obsahuje 2002 symbolů, kde do Vaší aury bude vpraveno dalších 978 symbolů. Jedná se o vyšší systém, který očišťuje a přelaďuje naší duši k vyšší úrovni poznání. Obsahuje čtyři klíče k duchovní práci. 

Symboly před vstupem do těla procházejí automatickým výběrem, podle toho, co naše bytost potřebuje k harmonickému zachování všech tělesných funkcí. 

Energie SHAMBALLA a její duchovní naladění harmonizuje především horní čakry a otevírá nás vyššímu poznání i léčení. 

Práce se SHNAMBALLA 2002 je vhodná pro práci s podvědomím, což se odráží k čištění kolektivního vědomí, tedy prostředí, v němž všichni žijeme. 

SHAMBALLA  3110

Zasvěcení obsahuje IV. stupně v jedné iniciaci. Je navazujícím systémem SHAMBALLA 2002 ( musíte mít ukončenou linii 1024, 2002 - dále se doporučuje další mistrovské zasvěcení např. REIKI.). 

Energie SHAMBALLA 3110 je označována za vysoce vibrační multispektrální systém, který obsahuje širší a hustší paprsky, které jsou odlišné tvarem i počtem, oproti 2002. SHAMBALLA D12