V ZÁKONU MAGIE

VIDEO KURZ S ON-LINE PODPOROU

Začínáme 10.9.2021

PODROBNÝ OBSAH PŘIPRAVUJEME

Magie je jen jedna, a jde především o to, jak a na co ji použijeme.  Pod pojmem magie se skrývají veškeré znalosti a schopnosti k ovládání a využití síly energie, kterou najdeme všude okolo nás. 

Bílou magii praktikují ti, kteří  se rozhodli vydat cestou srdce. Prostřednictvím magie a rituálů lidem pomáhají, a odráží od nich černou magii. Díky duševní síle, kterou skrývá, dokáže rozvíjet světlo na všech úrovních a je mnohem efektivnější než magie černá.

Mezi hlavními účely bílé magie najdete pomoc, léčbu, tvorbu harmonie a rozvoj. Bílá magie neubližuje. Vychází z nesobeckých důvodů a čisté ochotě posouvat lidstvo dál.

Ti, kteří využívají černou magii, se často nazývají ilumináti, černokněžníci nebo děti zlých sil. Tito mágové se vydali temnou cestou, a magii používají především pro své osobní potřeby bez ohledu na to, jaký bude mít dopad na ostatní. Černá magie sleduje především cíle osobní a sobecké, egoistické a destruktivní.

Používá metody uřknutí a uhranutí, kdy mág vyšle kletbu, která protivníkovi znepříjemní život. Čarodějové, kteří svůj život zasvětili černé magii, tím zaprodali svou duši ďáblu. Po své smrti mu pak musí jako protislužbu sloužit na neurčitou dobu.

NA NAŠICH KURZECH SE  DESTRUKTIVNÍ MAGIÍ ZABÝVÁME POUZE Z POHLEDU TEORIE.

O kurzu MAGIE

Magie je něco, co děláme každý den všichni, jen si to neuvědomujeme. Rituálem se stává třeba i naše ranní káva, kterou si vaříme každý den ve stejnou domu.

V dnešní době je magie stále ještě považována za něco, co je tajemné a může budit obavu obezřetnosti. Mnohdy si člověk myslí, že potřebuje ovládat mnoho nauk a teorií, aby dokázal " magicky pracovat ".

Magie je láska, respekt, vlastní síla a vlastní přesvědčení dosahovat v životě úspěchu a kýžených výsledků. K tomuto nám přirozeně pomáhá mnoho přírodních aspektů, jako je fáze měsíce a postavení planet, barevná analogie apod. Tyto pomocné prvky a mnoho dalšího se naučíme využívat v  prospěch DOBRA a LÁSKY. Seznámíme se s rozsáhlou teorií a ponoříme se také do samotné praxe ve smyslu: ochranných technik, odstranění negativit, posílení našich pozitivních životních výhledů apod. Použijeme magické svíce, bylinky, afirmace a mnoho dalšího.

Kurz je nastaven pro začátečníky nebo mírně pokročilé a seznamuje se základy magie z pozice bezpečných a pozitivně laděných okruhů.

UPOZORNĚNÍ:

Kurz neobsahuje praktiky ani  magické prvky, které mohou zasahovat do vůle druhé osoby! Je potřeba si uvědomit následky karmy a jiných životních vah a nepouštět se do magické praxe, která je donucovací, pomstychtivá nebo jinak omezující.

Nelze tedy prostřednictvím  magie získávat zpět bývalé partnery, sázet loterie atd. V tomto případě se jedná o praktiky černé magie, které nabízejí ilumináti- černí mágové za ohromné úplaty!!

NA DRUHOU STRANU SE NENÍ ČEHO OBÁVAT, JEDNÁME LI V SOULADU S LÁSKOU!

V KURZU NAJDETE

  • VÍCE NEŽ PĚT HODIN VIDEO NAUKY
  • UČEBNÍ E-BOOKY
  • ON-LINE PODPORU V ŽIVÉM PŘENOSU
  • MNOHO SESTAV POZITIVNÍCH RITUÁLŮ
  • NAUČÍTE SE OVLÁDAT PŘÍRODNÍ PRVKY A FÁZE MĚSÍCE
  • ZASVĚCENÍ MISTRA MERLINA
  • VÝROBA OCHRANNÝCH AMULETŮ
  • A MNOHO DALŠÍHOPOZNEJ VLASTNÍ SÍLU A NAJDI CESTU BOŽSKÉ MEGIE

MISTR MERLIN

Jeden z největších kouzelníků a mágů všech dob, nenebevzatý Mistr Merlin přichází k lidem, kteří mají upřímnou touho poznat božskou magii. Merlin byl duchovním vůdcem druidů a keltských mnichů v Británii, kde ve své magické praxi působil. Po jeho magických silách prahlo mnoho velikánů jeho doby, ale i prostý lid, který hojně vyhledával jeho služby. Proputoval celou Británii a svou magickou silou pomáhal všude, kde to bylo potřeba.

Mistr Merlin nám pomáhá s intuicí, božskou magií, duchovními schopnostmi, jasnozřivostí, léčením, prorokováním, věštěním, prací s energiemi, rituály, obřady a také vede naší duši ...

Zavolej mě, jestliže si chceš rozšířit magické poznání nebo vnitřní sílu. Rád učím a vedu, ale jsem přísný učitel a nemám rád nenasytnost a lenost. Když mě zavoláš, buď připraven na tvrdou práci.

Merlinovu sílu můžeme používat v každodenním životě. S jeho podporou můžeme pracovat na svém duchovním rozvoji nebo vytvořit silnou magickou ochranu, která nás chrání před negativními útoky v duchovní oblasti, ale i ve fyzickém světě. 

Součástí MERTILA jsou jeho skripta a certifikát v PDF. Zasvěcení se provádí individuálně a jednotlivě. 

Kurz lze objednat samostatně nebo společně se zasvěcením MISTRA MERLINA. V rámci školy je zasvěcení ve snížené ceně. Při zájmu o zasvěcení, je tento systém žákovi předán v druhé lekci kurzu.

U zasvěcení Vám zašleme certifikát v PDF a učební skripta k tomuto systému.

TERMÍNY KURZU

1. LEKCE - 10.9.2021

2. LEKCE - 24.9.2021

3. LEKCE - 1.10. 2021

4. LEKCE - 15.10.2021

5. LEKCE - 29.10.2021

V průběhu kurzu bude vypsán termín on-line podpory, kde se spolu spojíme k zodpovězení různých dotazů.

CELÝ KURZ PROBÍHÁ FORMOU VIDEA S NEOMEZENOU PODPOROU PO DOBU TRVÁNÍ CELÉHO KURZU. 

CENA KURZU

CENA CELÉHO KURZU: 2.490,- Kč

Ke kurzu můžete zakoupit zasvěcení MISTRA MNERLINA za velmi zvýhodněnou cenu.

Iniciace MISTR MERLIN: původní cena 3.400,- Kč - AKCE 1.400,- Kč


Po odeslání objednávky obdržíte potřebné platební podklady. Přihláška se stává platnou po přijetí platby.