Od roku 2016 jsem se stala lektorkou, terapeutkou, koučem a průvodkyní stovek lidí, kteří hledají hlubší smyl svého bytí a jsou otevřeni k naslouchání své čarokrásné duše.

Na své jedinečné cestě, kterou máme všichni zcela individuální, jsem po letech hledání došla k tomu, že vím kdo jsem a proč tady jsem. Tato cesta byla velmi náročná a osamocená. Je to cesta, kterou si musíme projít každý jedině sám. Vždyť nikdo nikdy nemůže porozumět tomu, co a jak vnímáme a cítíme. Nikdy si nikdo neumí představit přesně to, jak vnímáme. V tomto jsme odlišní, přesto tolik podobní. 

Duchovní růst je o tom, že své nalezené prožitky zakomponujeme do svého každodenního života a tím se jimi staneme. Pokud se něco naučíme a nestaneme se tím, pak tuto nauku můžeme brát jedině tak, že byla zážitkem, nikoliv prožitkem, který nás duchovně rozvíjí. 

KDO TEDY JSEM

Pro mnoho lidí může být zavádějící, když  někdo řekne, že ví kým je a proč tady je. Jsme tady všichni z jednoho důvodu, a to, abychom zjistili kdo jsme a máme k tomu velmi mnoho prostředků, které nám tuto otázku neustále zobrazují, ale umíme ji vidět?!

Musíme se ptát po hlubším důvodu být zde. Nestačí pouze vědět, kde bydlím, kolik mám dětí, jaké povolání vykonávám apod. To jsou jenom cesty, které se někde spojují a vedou jako vlákna naší DNA k našemu původu, který není fyzický a hmotný, ale má daleko vyšší potenciál.

Věnovala jsem se tvorbě kurzů, tvorbě těchto stánek a přitom jsem hledala sama sebe a své vlastní odpovědi. Bylo to těžké, protože následovat něco, co cítíme má mnoho překážek a mnoho výmluv, proč to neudělat. Je těžké věřit něčemu, co nevidím. Ale pokud s otevřeme, pochopíme jak to funguje.


. Kus dlouhé a časově náročné cesty, která nyní má podobu.

Nechci se představovat tím co umím, co jsem kde zjistila, co mohu nabízet a prodávat. Nechci tady vystavovat své certifikáty a mávat doklady. Chtěla bych to pojmout jinak. Jako celek, jako příběh. A na každém tom svém příběhu postavit něco pro vás. Něco, co se můžete skutečně naučit, kde můžete najít inspiraci nebo i aha efekty. Budu ráda inspirací 

Dlouhou dobu jsem provozovala tyto stránky za rouškou. Ale kdo mě opravdu zná? Kdo může vyprávět můj příběh? Mé zkušenosti a mé hledání? 

Představení sebe sama, tedy, kým jsem a proč tady jsem, bych chtěla pojmout jako celek. A to právě tím, že jsem se plně ztotožnila se svojí duší a misí na tomto světě. Sestavila jsem časovou osu svého duchovního a spirituálního probouzení a učení, které lze vyjádřit jedině vlastní celistvostí, kterou podkládá dlouhá cesta různých témat. Tímto bych se nejen představila, ale chtěla bych být také inspirací, která může pomoci při krásné cestě lásky vám všem.

Začneme tedy pěkně od začátku, kde si můžete postupně projít všechny mé zkušenosti v příbězích, které pro vás píši a nahlédnout tak do mého světa, který si "konečně" přeji sdílet. 
KÝM JSEM DNES


JAK TI MOHU POMOCI

KARTY


DUCHOVÉ

Po rozvodu jsem začala mít jednorázové zážitky se setkáním s jinými bytostmi. Vždy se něco stalo a zase to utichlo. Občas mi to  tedy zpestřilo život nebo vyděsilo, ale nic, co by mě do tohoto světa plně vtáhlo. Jednou jsem jela s kamarádem na výlet a cestou jsem hystericky  zastavila auto, nemohla jsem dýchat, bylo mi zle, věděla jsem, že nemůžeme pokračovat dál... po uklidnění a pokračování v cestě, jsem začala spontáně brečet, zhroutila jsem se, věděla jsem, že jsem v těchto místech zemřela. Při další cestě s mým budoucím druhým manželem jsem zastavila naše auto na dálnici. Donutila jsem manžela, aby okamžitě zastavil, nemohla jsem pokračovat, vystoupila jsem, pršelo a opírala se o kapotu. Stála jsem tak jako naprostý blázen, ale věděla jsem, že když pojedeme dál, stane se nehoda. Manžel tedy sjel z dálnice a objel ji. Když jsme jeli zpět ( zase obklikou podét dálnice ), jelo asi 5 sanitních vozů, všude houkačky.... nevím, co se stalo, ale naše auto na té dálnici mohlo být také. Absolutně jsem tomu nerozuměla, nebyl nikdo, kdo by mi řekl co se mi děje. Protože to nebylo pravidelné, přestala jsem to řešit. Ale děli se další a další věci. Šlo o setkání ať to byl někdo z rodiny, kdo zemřel nebo i cizí. Tak nějak jsem to celé postupně přijala, vždyť toto se lidem děje a podobné historky se vyprávějí u každého táboráku. Potom přišel ZLOM!

Po druhé jsme se vdala a když jsme se stěhovali do rodinné vily, zahájili rozsáhlou rekonstrukci, stal se mi zvláštní zážitek. Byla jsem v domě sama, stavěla jsem tehdy nábytek a nemohla se dočkat až se pořádně zabydlíme. Najednou jsem ucítila velmi nepříjemnou zlou energii, která mě chtěla z domu vyhnat. Bylo to děsivé a klasicky jsem tomu nerozuměla. Protože se to neopakovalo, neřešila jsem to. Tedy minimálně prozatím....

Po jedné rodinné oslavě a návratu domů v ranních hodinách, se mi změnil celý dosavadní život pouhým otevřením dveří. Začala jsem cítit velmi negativní energie. Neustále mi něco stálo za zády, sledovalo mě to a chtělo vyhnat z domu. Neměla jsem energii, sílu a neznala jsem odpovědi toho, co se děje. Vše se dramaticky stupňovalo každým dnem. K negativní energii, která byla mužská se přidala energie malého děvčátka. Tehdy jsem ještě nikomu nic neřekla, kdo by mi věřil, ale nešlo toto dlouhodobě tajit. Vůbec jsem to nebyla já, jenom jsem ležela, bála se otočit nebo jít spát a dělo se to jenom mě. Myslela jsem si, že jsem se zbláznila, že trpím nějakou duševní chorobou a uvažovala o návštěvě psychiatra. Toho času bych udělala cokoliv, odešla bych, rozvedla, nechala se zavřít... jen aby byl konec. Nešlo takto žít, trvalo to několik měsíců, kde se dané energie na mě napojovali, já viděla jejich obrazy, mluvila jejich řečí... pomohl mi až jeden pán, který se poté stal mým učitelem. Když jsem se rozhodovala, zda jsem blázen nebo ne, můj vnitřní hlas mi dost jasně napovídal, že léky a doktor nic nevyřeší, že problém je v domě. Začala jsem tedy na úřad a sehnala si podklady ke kompletní historii domu. Našla jsem shodu jmen. Ta jména co jsem znala ( co mi energie těch duchů v domě řekli ), se shodovala s dřívějšími majiteli domu. Byla jsem v šoku. Když to všechno skončilo, můj mistr mi řekl: budeš se s tím muset naučit pracovat  nebo se zblázníš! Trvalo mi dlouhé měsíce, než jsem se s tím srovnala. Než jsem přijala, že se to stalo, že to existuje, že to takto funguje. Přijetí tohoto dlouhého a náročného období mi po všech útrapách otevřelo další dveře, kde jsem se mohla ztotožnit s tím, kým doopravdy jsem.

Začala jsem tuto nauku studovat. Občas za mnou nějaká bytost přišla. Už jsem tomu rozuměla a "oni" sami se staly mými učiteli, protože naše světy se protkali a já měla tak možnost do těchto světů nejen nahlédnout, ale také je žít.

Později jsem poznala hned, když jsme přišla někam a "strašilo tam", okamžitě jsem navazovala komunikaci. Uměla jsem se toho zbavit, odvést to do světla, pracovat s tím a poznat mnoho příběhů zbloudilých duší. Jezdila jsem po domech, kde někdo potřeboval pomoc a s neuvěřitelnou přesností sdělovat vzkazy z jiného světa.

ZASVĚCENÍ

Protože jsem pracovala s energií bytostí, zajímala jsem se o energii léčení, zasvěcení. Tak jsem podstoupila REIKI. To byla jízda. To první jsem opravdu neustála do konce :) mě bylo tááák blbě. Pak následoval další a další stupeň a celé se to zvrtlo do mnoha iniciací. Byla jsem jako houba, kde jsem energii přijala, okamžitě se s ní ztotožnila a potřebovala další. Bylo to zajímavé. Některé zasvěcení proběhlo bez větších prožitků, ale některá byla velmi náročná, některá krásná. Každé zasvěcení mi něco dalo a za všechny ze srdce děkuji. 

KURZY

Následně se dostavila potřeba zjistit kdo jsem a proč tady jsem. Začala jsem se tedy zajímat o numerologii a další nauky, které jsou logické. Která mají jasný základ a nevycházejí pouze z energií. A tak začala má cesta poznání sama sebe. Vrhla jsem se do toho poměrně rychle, získávala jsem informace ze všech možných stran a potvrzovala si je svou intuicí. Jsem totiž člověk, který si musí všechno zkusit sám. Nedržím se toho, když mi někdo něco radí nebo říká, neboť vím, že mluví z pohledu své duše a má duše je jiná a tedy potřebuje zase své vlastní zkušenosti.

CHANNELING

Channeling je jeden z mých předních zájmů. Už vlastně při spojování se s "duchy" jsem toto provozovala, i když v té době jsem pojem channel neznala.

UTAJOVANÁ HISTORIE