TRANSFORMAČNÍ SYMBOL

Každý máme svůj symbol

POZNEJ SÍLU TRANSFORMACE VE SVÉM OSOBNÍM SYMBOLU

CHANNELOVANÝ TRANSRORMAČNÍ SVĚTELNÝ SYMBOL

Nádherná práce, která mi přináší obrovskou radost a vděčnost, že jsem se mohla stát tímto zprostředkovatelem všem. Tato práce je skutečným posláním. Děkuji! Boženka

CO MI SYMBOL PŘINESE

Každý máme svůj osobní symbol růstu a transformace. Tento symbol nám umožňuje cítit více, než cítíme. Vidět více, než vidíme.

Transformační symboly nám pomáhají v našem duchovním růstu. S jejich pomocí se nám otevírá naše srdeční centrum a my rosteme v závislosti na svém individuálním vývoji - někdo pomaleji, někdo rychleji.

Tyto symboly jsou individuálně channelovány a předány klientovi ( nikdo nemá stejný symbol ). Každý z nás je jedinečný, stejně tak, jeho symbol.

Symbol se vkládá do srdce, kde se rozpíná a působí jako navigace na naší cestě životem. K symbolu obdržíte návod, jak jej využít a pracovat s ním co nejefektivněji. Symbol je po channelingu ručně překreslen. Uvedený symbol přichází tak, jak jej nyní potřebujete. Duchovní bytosti jej předávají k aktuální transformaci každého z nás.  

MÁTE DOTAZ: 💌 skolavzestupu@seznam.cz  

Součástí channelingu je diagnostika souhvězdí ze kterého pocházíte. 

VAŠE OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme platební poklady. Po přijetí platby channeling  v PDF vyhotovíme do 10ti dní a odešleme na zadaný e-mail

CENA CHANNELINGU: 800,- Kč