TRANSFORMAČNÍ SYMBOL

Každý máme svůj symbol

SYMBOL  TRANSFORMACE

Každý máme svůj osobní symbol růstu a transformace. Tento symbol nám umožňuje cítit více, než cítíme. Vidět více, než vidíme. 

Transformační symboly nám pomáhají v našem duchovním růstu. S jejich pomocí se nám otevírá naše srdeční centrum a my rosteme v závislosti na svém individuálním vývoji - někdo pomaleji, někdo rychleji. 

Tyto symboly jsou individuálně channelovány a předány klientovi ( nikdo nemá stejný symbol ). Každý z nás je jedinečný, stejně tak, jeho symbol. 

CHANNELOVANÝ TRANSRORMAČNÍ SVĚTELNÝ SYMBOL

Nádherná práce, která mi přináší obrovskou radost a vděčnost, že jsem se mohla stát tímto zprostředkovatelem všem. Tato práce je skutečným posláním. Děkuji! 

OBDRŽÍTE

  • SVŮJ INDIVIDUÁLNÍ SYMBOL

Symbol se vkládá do srdce, kde se rozpíná a působí jako navigace na naší cestě životem. K symbolu obdržíte návod, jak jej využít a pracovat s ním co nejefektivněji. Symbol je po channelingu ručně překreslen. Uvedený symbol přichází tak, jak jej nyní potřebujete. Duchovní bytosti jej předávají k aktuální transformaci každého z nás. 

  • POPIS TÉMAT

Témata, která se máte naučit v rámci svého rozvoje. Tato témata jsou důležitá k rozvoji a stoupání výše do dalších oktáv. 

Tyto témata přicházejí ve formě krátkých a jednoznačných zpráv pro danou osobu. Často se stává, že předají i krátký vzkaz, kterému nemusíte hned rozumět. Tento vzkaz vždy symbolizuje velmi důležitá téma Vašeho života, která Vás posunou, která možná nevidíte nebo vidět nechcete.

  • SVŮJ PŮVOD

Dozvíte se z jakého souhvězdí pocházíte. 

  • SCHOPNOSTI A DARY

Dozvíte se, jaké máte spirituální schopnosti a dary, které můžete využívat ve prospěch svůj i všech ostatních. Tyto dary jsou vyjádřeny různě.

Konečný channeling je sepsán v krásné PDF podobě, srozumitelně a jasně.

OBJEDNÁVKA CHANNELINGU

TRANSFORMAČNÍ SYMBOL

CENA: 800,- Kč - TATO CENA JE AKČNÍ A NEBUDE SE OPAKOVAT

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební informace na zadaný e-mail. Channeling zpracujeme do 7-mi dní. 

Z DŮVODU VELKÉHO ZÁJMU ŽÁDÁME O TRPĚLIVOST. CHANNELING JE NÁROČNÁ PRÁCE A NELZE JEJ PROVÁDĚT V RYCHLOSTI. OBJEDNÁVKY MOHOU BÝT ZDRŽENY.