THOTH


Thoth byl uctíván jako bůh moudrosti, učenosti, lékařství, magie, dobra, spravedlnosti, zákonů, písma a písařů, jako vynálezce řeči a někde byl dokonce uctíván jako stvořitel světa.

Thoth byl nejčastěji znázorňován jako bůh s hlavou ibise nebo hlavou paviána.

Je patronem všech písařů, léčitelů a kouzelníků, vynikal důmyslem, vynalézavostí a tvořivostí. Jasnozřivost boha Thota odhalovala lži, podvody a krádeže. Soudí mrtvé.

Thoth vlastnil knihu, ve které byla sepsaná veškerá moudrost světa a působivá magická zaříkání.


V různých částech Egypta mu byly přisouzeny i mnohé další vlastnosti. Vynalezl také měření a počítání a to zejména času. Thoth byl pro své schopnosti i mluvčím a písařem bohů, účastnil se i obřadu "vážení srdce".

Toto zasvěcení je určeno pro ty, kteří chtějí pracovat s energiemi boha Thotha k léčení nebo získávání informací chanellingem. Obsahuje meditaci.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                           Boženka Papáčková

💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Předpokladem k zasvěcení je jakákoliv mistrovská linie. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení.


CENA ZASVĚCENÍ: 2.700 KČ / 108 €