STROM POZNÁNÍ

Práce s energií "Strom poznání" vytváří větší vyrovnanost a pohodový pocit během každého dne. Ovlivňuje vyrovnání mezi základní a korunní čakrou, mezi uzemněním a spiritualitou a tak mezi tělem a duší.

Pohodové zažívání událostí každého dne a vnitřní pocit odevzdání usnadňují zvládání denních povinností a zajišťují vyrovnaný životní pocit.

Právě lidé, kteří si naložili velkou "zátěž", mohou pocítit úlevu. Zvláště u bolestí zad může energie "Strom poznání" přinést pozitivní výsledky. V souvislosti s tím by měl být následován vnitřní impuls ke zbavení se zbytečné zátěže a zvládat vše s pokorou a odevzdáním.


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

 Zasvěcení může absolvovat kdokoliv. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ  -  800 Kč / 32 €Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií Boženka Papáčková                                                                                                                                💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.