JAK POROZUMĚT SVÝM SNŮM

www.skolavzestupu.cz

VŠECHNY NAŠE SNY JSOU ZNAKOVÉ SYMBOLY, KTERÉ MŮŽEME ČÍST JAK VE SNOVÝCH SYMOLECH, POCITECH, VŮNÍ I BAREV. JE TO MAGICKÝ SVĚT, KTERÝ NÁM UMOŽŇUJE TY NEJHLUBŠÍ VHLEDY DO NAŠÍ DUŠE. 

Cílem tohoto kurzu je, naučit se pracovat se sny a jejich symbolikou, jako s individualitou. Mnoho lidí se ve svých snech nedokáže orientovat a správně pochopit jejich význam.

Hledáme v knižních a on-line snářích odpovědi na naše sny, ale neuvědomujeme si, že uvedené snáře vůbec nemusejí být totožné s naším jedinečným vědomím. Jsme originální a jedineční, stejně tak náš sen je jedinečný.

Vezměte si například, když si uvaříte dobrou kávu a tu stejnou kávu uvaříte své návštěvě. Vám bude káva chutnat bez cukru, vaše návštěva si kávu osladí třemi kostkami. Vidíte tu odlišnost stejné kávy?.

Můžeme prožít nějakou událost spolu s druhou osobou, ale nikdy tento prožitek nebudeme vnímat naprosto stejně, protože každý vnímáme podle svých schopností, možností a zkušeností. Stejně tak i naše sny.

Proto sdílné snáře jsou pouze orientační body a nikdy vás nedovedou k pravé podstatě vašeho jedinečného snu.

Vše na světě je ve skutečnosti velmi snadné a jednoduché, to jen my lidí jsme naučeni vyhledávat složitosti a zdlouhavé procesy téměř ve všem. 

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Kurz může absolvovat naprosto každý. Není potřeba žádných předchozích znalostí. Je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé.

JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá dálkovou formou, tedy v on-line režimu, kde získáte všechny potřebné učební materiály. Studovat můžete ve svém vlastním tempu, dle svého času. U kurzu je neomezená podpora lektora. Po uhrazení kurzovného Vám bude zpřístupněna učebna, kde najdete učební materiály.

KURZ ODESÍLÁME OD 20.6.2023

CO SE V KURZU NAUČÍME

V kurzu se naučíme správným spánkovým rituálům. Pochopíme proč sníme a co jsou to sny. Proč nám nefungují obecné snáře a jak moc je sen individuální a jedinečný. Naučíme se své sny interpretovat, číst a analyzovat. Také se do snů vrátíme pomocí večerních meditací. Jednoduše konečně pochopíme, proč sníme a co nám naše sny sdělují. 


NAŠI KLIENTI O NÁS NAPSALI