ŠKOLA TAROTU II.

MALÁ ARKÁNA

Naučíme se pracovat s kartami MALÝCH ARKÁN, které nám ukážou odpovědi na všechny naše otázky.

Každý den se naučíme jednu kartu. Poznáme její energie a vtiskneme si je do vědomí. Tarot se tak stane naším průvodcem v každodenním životě. 

PRŮBĚH KURZU

Kurz je plně koncipován v písemné a video podobě. Výuka také probíhá v uzavřené FB skupině, kde budeme probírat nejen témata a výklady, ale také zodpovídat dotazy a společně pracovat na zapsání TAROTU do každodenního života.

Kurz není časově náročný a je vhodný pro začátečníky i pokročilejší studenty. Studovat můžete kdykoliv během dne ve zvoleném čase, kde máte k dispozici všechny materiály k učivu ihned dostupné v našich on-line učebnách. 

Naučíme se:

2. STUPEŇ - 42 lekcí

K prvnímu cyklu kurzu ŠKOLA TAROTU volně navazuje druhý stupeň, kde se naučíme pracovat s MALOU ARKÁNOU.

Naučíme se:

  • Pokračujeme v karetní koncentraci
  • Učíme se karty Malých Arkán
  • Probíráme barvy a symboliku
  • Prakticky procvičujeme různé výklady
  • a další