ŠKOLA TAROTU I.

VELKÁ ARKÁNA

Naučíme se pracovat s kartami VELKÝCH ARKÁN, které nám ukážou odpovědi na všechny naše otázky. 

Každý den se naučíme jednu kartu. Poznáme její energie a vtiskneme si je do vědomí. Tarot se tak stane naším průvodcem v každodenním životě. 


Měj přehled o tom, co Tě každý den čeká a jaká velká témata jsou ve Tvé blízkosti! Tarot je tichým přítelem pro každý den a moudrým rádcem všech situací.  

Karty Velkých arkán nám ukazují názorným způsobem "Cestu hrdiny", která je jako základní struktura vetkána do mýtů, pohádek a legend všech národů. Tyto obrázky jsou podobenstvím životní pouti člověka, jehož životní úkol spočívá v postupu od nevědomí k vědomí - a od vědomí k nadvědomí, aby tak dospěl od jednoty dětství přes rozdělenost dospělého - až k ucelenosti zralého člověka. Karty X a XXI přitom symbolizují jednotlivé stupně na této cestě.

PRŮBĚH KURZU

Kurz je plně koncipován v písemné a video podobě. Výuka také probíhá v uzavřené FB skupině, kde budeme probírat nejen témata a výklady, ale také zodpovídat dotazy a společně pracovat na zapsání TAROTU do každodenního života.

Kurz není časově náročný a je vhodný pro začátečníky i pokročilejší studenty. Studovat můžete kdykoliv během dne ve zvoleném čase, kde máte k dispozici všechny materiály k učivu ihned dostupné v našich on-line učebnách. 

Naučíme se:

1. STUPEŇ - 30 lekcí 

Seznámíme se s kartami Velkých Arkán. Významy karet a jejich symboliku, astrologická přiřazení, význam obrácených karet. Budeme se na karty vědomě napojovat v praktickém životě i ve snu, meditovat s nimi a přiřazovat je do běžného života, kde se Tarot stane naší součástí. To vše ve 30-ti lekcích, které jsou připraveny k okamžitému studiu. Dále se naučíme,

 • Něco o historii Tarotu a jeho rozdělení
 • Nabíjení karet, rituály a hlavní zásady
 • Správně klást otázky a orientovat se v nich
 • Růstové symboly, výpočet kvintesence
 • Tarot a meditace
 • Jednotlivé významy karet Velkých Arkán

V závěru prvního cyklu budete schopni pracovat s výkladem Velkých arkán. Dotazovat se různých otázek v životě a zvládnete výklady,

 • Karta dne
 • Výklad ze tří karet
 • Základní kříž
 • Jednoduchý kříž
 • Jednoduchý kříž s výpočtem Kvintesence

Po ukončení 1 cyklu budete schopni vykládat ze všech karet Velké arkány.