ŠKOLA MEDITACE

VYDEJTE SE S NÁMI DO HLUBIN SVÉ DUŠE...

CO JE TO MEDITACE

Meditace je technika, která nám pomáhá pozorovat a kontrolovat naše myšlenky, energie a také pocity. Meditace je nástroj k poznání naší duše. Meditace je přirozený stav našeho bytí a přináší nám obrovské možnosti, kterým můžeme ve svém životě dosahovat.

PROČ MEDITOVAT

Meditujeme protože hledáme hloubky své duše, se kterou se toužíme setkat. Nestačí nám vnější fyzické uspokojení materiálního světa. Jednoduše chceme víc a víme, že to víc v sobě ukrýváme. 

"Říká se, že ten, kdo jednou začne skutečně meditovat, medituje po zbytek svých dnů"

Pomocí meditace se můžeme spojit s naší hlubokou podstatou. Najít mír a světlo, ale také nabrat síly nebo se spojit s různými světelnými bytostmi. Můžeme najít klíče ke štěstí, ale také nalézt bloky, které chceme rozbít. Můžeme léčit své tělo a harmonizovat každou buňku svého těla. Meditace je cesta, kterou můžeš najít jen pokud si to skutečně přeješ. 


MEDITACE PRO VÁS ZDARMA

NAŠE BALÍČKY MEDITACÍ

MEDITACE PRO ZAČÁTEČNÍKY ANEB POZNEJ SÍLU SVÉ DUŠE

Soubor těchto meditací vás provede základními postupy při začátečnických meditací. 

ARCHANDĚLSKÉ MEDITACE - POZNEJ SÍLU ARCHANDĚLŮ

Ponoř se do  krásných meditací, které jsou zaměřeny na jednotlivé archanděly. Využij sílu každého z nich a přijmi jejich dary ke svému bytí.

ČAKROVÉ A ENERGETICKÉ MEDITACE K HARMONIZACI 

Balíček sestavený k energetickému systému člověka. Obsahuje meditace k čakrovému systému, auře a vnímání vlastní energie.