CONCORDIA CAElISTUS - SÍLA 354 ANDĚLŮ

POZNEJ SÍLU 354 ANDĚLŮ A PROPOJ SE S JEJICH ENERGIÍ

V tomto krásném systémů se můžete spojit s jakýmkoliv ze 354 andělů a žádat o cokoliv, co je v jeho kompetenci. V rozsáhlém manuálu se dozvíte o kompetenci jednotlivých andělů, kdy a koho volat na pomoc. Naučíte se vnímat jejich energii a také ji rozeznávat.

Síla 354 andělů a jejich energie Vám pomohou zlepšit kvalitu života, rozpoznat nové perspektivy a vstoupit do nového světa Vašich spirituálních možností, který obohatí o zcela nový rozměr.

Získáte k dispozici 354 andělů se symboly. Jsou to léčivé energie a kouzelnou energii a tím také pomáhají šířit lásku, vitalitu a podpůrné magie ve světě. Symboly andělů zvyšují energetickou vibraci a tím dosahují lepších účinků a rychlejšího řešení každodenních problémů. Symboly navíc poskytují velmi účinnou ochranu na celý den den, ale i delší dobu. 

Concordia Caelistus I. 

V prvním stupni obdržíte všech 354 andělských symbolů. Propojíte se tedy se všemi 354 anděli a jejich popisky kompetencí.


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Podmínkou zasvěcení do I. stupně je předpoklad minimálně II. stupeň REIKI. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 


CENA ZASVĚCENÍ - 1.900 Kč / 91 €

Concordia Caelistus II.  

V druhém stupni obdržíte informace k rituálům a další práci se symboly. Jak pracovat s anděly, andělská voda, blahobyt a mnoho dalšího.


INFORMACE K ZASVĚCENÍ

Podmínkou zasvěcení do II. stupně je jakýkoliv mistrovský základ. Zasvěcení se provádí dálkově ve smluvenou dobu. Obdržíte učební manuály a certifikát v PDF, které se zasílají na uvedený e-mail. U této iniciace se provádí jedno zasvěcení. 

 

CENA ZASVĚCENÍ - 2.500 Kč / 120 €

Zasvěcením Vás provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií            Boženka Papáčková                                                                                                                            💌 bozenka.skolavzestupu@seznam.cz

Vyberte si dárek k zasvěcení a objednejte spolu se zasvěcením.