CONCORDIA CAElISTUS - SÍLA 354 ANDĚLŮ

V tomto krásném systémů se můžete spojit s jakýmkoliv ze 354 andělů a žádat o cokoliv, co je v jeho kompetenci. V rozsáhlém manuálu se dozvíte o kompetenci jednotlivých andělů, kdy a koho volat na pomoc. Naučíte se vnímat jejich energii a také ji rozeznávat.

Síla 354 andělů a jejich energie Vám pomohou zlepšit kvalitu života, rozpoznat nové perspektivy a vstoupit do nového světa Vašich spirituálních možností, který obohatí o zcela nový rozměr.

Získáte k dispozici 354 andělů se symboly. Jsou to léčivé energie a kouzelnou energii a tím také pomáhají šířit lásku, vitalitu a podpůrné magie ve světě. Symboly andělů zvyšují energetickou vibraci a tím dosahují lepších účinků a rychlejšího řešení každodenních problémů. Symboly navíc poskytují velmi účinnou ochranu na celý den den, ale i delší dobu. 

Obdržíte:

Rozsáhlá skripta a certifikát o absolvování

Předpoklad:

U I. stupně je předpoklad min. II. Usui a u mistrovského stupně jakýkoliv Mistrovský základ. 

OBJEDNÁVKA

Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební podklady na uvedený email. Termín a čas zasvěcení domluvíme individuálně po přijetí platby.