CONCORDIA CAELISTUS - SÍLA 354 ANDĚLŮ

V tomto krásném systémů se můžete spojit s jakýmkoliv ze 354 andělů a žádat o cokoliv, co je v jeho kompetenci. V rozsáhlém manuálu se dozvíte o kompetenci jednotlivých andělů, kdy a koho volat na pomoc. Naučíte se vnímat jejich energii a také ji rozeznávat.

Síla 354 andělů a jejich energie Vám pomohou zlepšit kvalitu života, rozpoznat nové perspektivy a vstoupit do nového světa Vašich spirituálních možností, který obohatí o zcela nový rozměr.

Získáte k dispozici 354 andělů se symboly. Jsou to léčivé energie a kouzelnou energii a tím také pomáhají šířit lásku, vitalitu a podpůrné magie ve světě. Symboly andělů zvyšují energetickou vibraci a tím dosahují lepších účinků a rychlejšího řešení každodenních problémů. Symboly navíc poskytují velmi účinnou ochranu na celý den den, ale i delší dobu. 


Concordia Caelistus I.

V prvním stupni obdržíte všech 354 andělských symbolů. Propojíte se tedy se všemi 354 anděli a jejich popisky kompetencí.

Concordia Caelistus II.

V druhém stupni obdržíte informace k rituálům a další práci se symboly. Jak pracovat s anděly, andělská voda, blahobyt a mnoho dalšího.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                                Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: I. STUPEŇ - kdokoliv

PŘEDPOKLAD: II. STUPEŇ - Mistr - REIKI, SHAMBALLA, SEICHIM

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: každý stupeň 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: min. 3 dny

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA I. STUPEŇ: 1.900 KČ/ 91 €

CENA II. STUPEŇ: 2.500 KČ/ 120 €