SAGENIT

SÍLA PŘÍRODY

CHARAKTERISTIKA KAMENE

Segenit dokáže účinně integrovat energii na všech úrovních. Je výkonný vibrační léčitel. Na duchovní úrovni navozuje dokonalou rovnováhu kosmického záření, čímž zajišťuje osvětlení duše a umožňuje duchovní růst. Čistí auru a dodává jí energii. Pomáhá při astrálních cestách a při věštění. Umožňuje kontakt s vyšším duchovním průvodcem. Vytlačuje negativní energii a boří bariéry bránicí duchovnímu pokroku. Poskytuje ochranu před citovými útoky. Odstraňuje nerovnováhu. Pomáhá dostat se ke kořenům všech problémů ( i minulého života ). Svého majitele spojuje s moudrostí ducha současného života. Hojí city a funguje jako antidepresivum. Přináší úlevu od strachu, fobií a obav. Otevírá auru k jejímu léčení.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ

Je obdařen vitalitou. Pomáhá při chronických nemocech, impotenci a neplodnosti. Dobře působí při nedostatku energie. Odstraňuje parazity. Podněcuje rovnováhu činnosti štítné žlázy. Pomáhá odstraňovat jedovaté látky z těla, které obsahují rtuť.

OČISTA A NABÍJENÍ

Omyjte pod proudem vlažné vody nebo v misce s vodou přes noc. Sagenit miluje slunce, takže jej nabíjejte na přímém slunci.